Sleduj nás

Je to opravdu náročné rozhodování, řekl Kincl o své budoucnosti. Termín se blíží

Je to opravdu náročné rozhodování, řekl Kincl o své budoucnosti. Termín se blížíFOTO: OKTAGON MMA

Je to šampion střední váhy Oktagonu, který si však soubojem v Ostravě splnil své smluvní závazky a nyní je volným hráčem.

Kam kroky Patrika Kincla jenom povedou? To je otázka, na jejíž zodpovězení všichni věrní fanoušci Oktagonu netrpělivě čekají. Mírnou útěchou nám může být, že se ten pomyslný deadline blíží, přesto stále nevíme, jak se sám královehradecký šampion rozhodne. A co si budeme, to rozhodování je vskutku náročné. 

„Samotného mě to štve, že se to tak táhne, ale nejedná se o snadnou volbu. Narychlo jsme nyní s rodinou vyrazili na dovolenou a nechci si ji kazit telefonováním. A sám jsem si chtěl trochu pročistit hlavu, ale teď pojedu do Polska, tak budu zase o něco chytřejší,“ uvedl Patrik na svém Instagramu. Prozradil tak, že jej čeká konverzace s vedením KSW, pod jehož křídly už jednou působil. Dopracoval se k titulové šanci, při které nestačil na tehdy neomylného Roberta Soldiče. 


Ačkoliv je další zahraniční mise nepochybně lákavá, je nutné si zároveň přiznat, že Patrik již na ty bojové poměry není zrovna nejmladší. V létě oslaví pětatřicáté narozeniny a na domácí MMA scéně je mnoha lidmi milován. 

„V Ostravě jsme si řekli, že to vyřešíme do konce března, ten termín si myslím pořád platí,“ řekl šéf Oktagonu Ondřej Novotný, který o jednu ze svých nejlukrativnějších hvězd pochopitelně nechce přijít. Proto ji láká jak na pěkný plat, tak i milionový Tipsport Gamechanger.


„V příštím roce očekáváme přísun nových velkých jmen a také s největší pravděpodobností uspořádáme Tipsport Gamechanger ve střední váze. Na několik let dopředu to tedy u nás bude zajímavý,“ věří Novotný. 

Jisté je, že se nepochybně ani KSW nebude chtít nechat zahanbit a Kinclovi předloží zajímavý návrh i podmínky. Rozhodovat tedy mohou vskutku jen maličkosti.


Další články