Sleduj nás

Je to jen byznys, řekl Ilič po zápase Vémolovi a omluvil se

Je to jen byznys, řekl Ilič po zápase Vémolovi a omluvil se
Ilič řekl před zápasem s Vémolou spoustu ošklivých věcí. Ve skutečnosti se ale jenom snažil prodat.

Někteří ho za to nenáviděli, druzí mu i začali věřit, že Terminátora skutečně uspí. Faktem nicméně zůstává, že „Joker“ na Karlosův wrestling po celou dobu nebyl připraven, pouze to dříve nedával tolik najevo.

„Věděl jsem, jaký je Karlos dobrý zemař. To nemohu popřít. Pouze jsem se snažil prodat zápas, budit zájem. O to tu celou dobu šlo,“ vysvětloval Ilič své nemístné chování, jímž v jeden moment překračoval všechny meze.

Co jsme si, to jsme si


Že je tato kapitola v jejich životě již uzavřena, to stihl potvrdit i sám Karlos Vémola pro deník Sport.


„Tohle je rozdíl mezi Iličem a trenérem Marpa. Když jsem za ním po zápase přišel a řekl mu, že ať jsme si řekli cokoliv, je po všem, akceptoval to. Podal mi ruku a řekl ‚Je to byznys.‘ Takhle by to mělo být, tím to pro nás skončilo. Ať si o mně myslel, co chtěl, vyvrátil jsem mu to. O mých kvalitách rozhodně pochybovat nebude. A to mi stačí,“ měl klid na duši.

https://top-fight.cz/oktagon-mma/vemola-vs-ilic-to-je-hrozna-piovina-krouti-hlavou-pirat-a-znovu-naznacil-odchod-z-oktagonu/


A pokud něco, tak ty Iličovy urážky údajně dokonce Karlosovi přihrály do cesty další fanoušky. Nebo je minimálně stmelily.

„Díky podpoře fanoušků a lidem, co mě ženou dopředu, jedu dál. A Jokerovi bych za to mohl asi jenom poděkovat. On totiž scelil moje fanoušky. Vlastně bych mu mohl poděkovat za to, jaký byl hovado. Byl takový hovado, že to lidi neunesli,“ konstatoval Vémola.

Další články