Sleduj nás

Je normální, že zápasníci přestupují. Není to žádná provokace Oktagonu! shrnul Borárošovu změnu dresu Marhanský

Je normální, že zápasníci přestupují. Není to žádná provokace Oktagonu! shrnul Borárošovu změnu dresu MarhanskýFoto: OKTAGON MMA

Dlouhé roky byl potetovaný slovenský borec jednou z hlavních tváří žlutočerné značky. Nyní je ovšem Gábor Borároš považován za přeběhlíka roku, protože se spojil s konkurenční organizací RFA a chystá se jí pomoct v maďarské expanzi.

První vlna přestupů mezi dvěma největšími organizátory MMA zápasů je již dávno pryč, ale jak se zdá, boj o zajímavé bojovníky neutichl. Spíše to vypadá, že se blíží doba, kdy se rozjede další kolo a o zábavu bude opět postaráno. Přechod prvního vítěze Oktagon Výzvy totiž může rozjet nevídané věci. Ondřej Novotný nemá ve zvyku nastavovat po ráně druhou tvář, ale spíš si začne připravovat nukleární hlavici jako odpověď.

„RFA Maďarsko uvádí novou tvář. Ale vy ho určitě znáte. Skvělý showman si přichází splnit svůj sen a stává se novou tváří maďarské scény. Už následující sobotu 25.11. budete moct sledovat, jak se Gábor pobije s novou výzvou, a to moderováním galavečeru RFA 13 v budapešťské Bok Aréně. Gábore, vítej v týmu. Více informací už brzy,“ uvítala RFA novou hvězdu na svých sociálních sítích.

Jednání Gábora se dá vcelku jednoduše pochopit. Po sázkařském skandálu na turnaji FABRIQ MMA jej Oktagon držel zkrátka a zakázal mu nastupovat na svých turnajích. Mizerné výsledky poslední doby také nedávaly velkou naději na zajímavé zahraniční angažmá, a tak se spojení s RFA zdá jako dar z nebes. Borároš je navíc v Maďarsku absolutní celebritou, takže může RFA v propagaci turnajů výrazně pomoct.

„V Maďarsku máme své partnery a ti jsou Gáborovými velkými fanoušky,“ vysvětloval Boris Marhanský, podle jakého impulsu začal jednat. „Nechtěli jsme nijak poškodit nebo provokovat Oktagon. Dokonce i oni oslovili nějaké naše bojovníky po turnaji v Praze. Takhle to prostě chodí, zápasníci po celém světě přestupují do nových organizací,“ nevidí šéf RFA v angažování jednoho z oblíbenců fanoušků nic divného. Jak se na věc bude koukat boss Oktagonu Ondřej Novotný, je asi všem jasné, ale těžko lze předpokládat, že bude RFA za tuto partizánskou akci vděčný.Další články