Sleduj nás

Je na čase ukázat, jak moc Silvovi věříš! pobízí Jake Paul šéfa UFC k milionové sázce

Je na čase ukázat, jak moc Silvovi věříš! pobízí Jake Paul šéfa UFC k milionové sázce
Dana White září optimismem, že Anderson Silva konečně Jakeu Paulovi srazí hřebínek. Proč to tedy nepodložit nějakou sázkou?

Sám Dana White se divil, když si Jake Paul do svého příštího zápasu vybral konečně pořádné jméno. Ač sice v důchodovém věku, ale zato s ohromnými zkušenostmi a neustálou touhou k boji. Takový je Anderson Silva, historický rekordman UFC.

Vzhledem k tomu, že byl tento souboj oznámen již oficiálně, dovolil si sám White vyslat jednu predikci. „Anderson Silva vyhraje. A nejspíš to bude i na KO!“ řekl. Tím ovšem na sebe přivolal bouři.


Co se to Jake Paul doslechl, vyzval šéfa UFC k uzavření sázky. „Je na čase přejít k činům. Nemluv jen o tom, jak mě někdo porazí, dokaž to! Vsaď si na Andersona,“ pobízel světoznámou hlavu největší MMA organizace planety.

https://top-fight.cz/ufc/anderson-silva-zapomnel-poslouchat-sve-instinkty-kdyby-tak-ucinil-mel-by-dnes-o-sest-porazek-mene/


A pokračoval. „Pokud svému koni opravdu natolik věříš, tak proč si na něj nevsadíš? Chci, abys vyšel ze stínu a přestal se chovat jako mrcha. Nevěřils mi, že tento fight přijmu, tak tady jsem. Teď si proti mně podej!“

Sázka je na poměry normálního občana vskutku vysoká. „Stále mi dlužíš velké prachy už jen za to, jaks všude vytruboval, že mě Ben Askren sejme. Vsaďme se tedy o milion, dva nebo rovnou pět. Já se však vsadím, že se bojíš, že bys opět prohrál, a tak do toho nepůjdeš,“ snažil se Whitea vyhecovat.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články