Sleduj nás

Je na čase jmenovat nového BMF šampiona! dožaduje se Burns. Pro Masvidala má výzvu

Je na čase jmenovat nového BMF šampiona! dožaduje se Burns. Pro Masvidala má výzvuFOTO: UFC

Jorge Masvidal již není déle hoden, aby držel pás BMF. Je na čase, aby pás poslal zpátky do hry.

BMF, tedy pás pro největšího grázla planety, byl vytvořen speciálně pro boj mezi Jorgem Masvidalem a Natem Diazem. Jednalo o ojedinělou příležitost, kterou podle Whitea UFC jen tak opakovat nebude. Přesto se zde dodnes stále objevují názory lidí, aby se učinila výjimka.

„Jorge už není žádné BMF! Člověk, který drží tento pás, bojuje s každým a dodržuje nějaký kodex. Nepřijde mi, že by takový titul byl ve správných rukou. Je na čase, aby byl opět vhozen do hry!“ dožadoval se takový Gilbert Burns, který shodou okolností bude Masvidalovým příštím soupeřem.


„Náš boj může určit nového vyzývatele o titul velterové váhy, ale já osobně bych chtěl, aby určil i nového BMF,“ uvedl brazilský bijec. „No tak, Dano White, 8. dubna to musí být na pět kol! A vhoď do hry i ten pás. Všichni víme, že v UFC je jen jeden člověk, který bojuje naprosto se všemi!“ ukazoval na sebe.

Gilbert Burns a Jorge Masvidal se spolu střetnou na turnaji UFC 287 a jak už zaznělo, bude jim patřit hlavní předzápas. Doposud je toto klání vypsáno na tři kola, ovšem diváci by se s ohledem na očekávanou atraktivitu jistě nezlobili drobného prodloužení.​


Další články