Sleduj nás

Je mi líto fanoušků, co tak nudného a zbabělého šampiona musí snášet, opřel se Colby do Edwardse

Je mi líto fanoušků, co tak nudného a zbabělého šampiona musí snášet, opřel se Colby do EdwardseFOTO: UFC

Leon Edwards je šampionem velterové váhy, ale bohužel jsou jeho čísla sledovanosti velmi nízká. Na UFC poměry až příliš. To hodlá Colby Covington konečně změnit.

Colby „Chaos“ Covinton již déle nemůže přihlížet tomu, jak nulový zájem napříč širokou veřejností současný velterový šampion budí. Proto s tím hodlá něco dělat, jen to bohužel v blízké době nebude, letní termín mu šampion odřekl.

„Sotva jsem hrál na West Palm Beach golf, když v tom se ke mně donesla statistika sledovanosti Edwardsových zápasů. Natáčím proto ve svém velice nabitém kalendáři toto video, abych vyjádřil upřímnou soustrast nejen anglickým fanouškům, ale vesměs všem MMA fanouškům po celém světě, co takto nudného, zbabělého, trapného a nezajímavého šampiona musí trpět,“ řekl Colby ve videoklipu, jež sdílel na své sociální sítě.  

„Víte, snažil jsem se, abychom se já a Leon střetnuli na galavečeru v Londýně, abychom to konečně mou přítomností nakopli a divákům doručili tu největší show, jakou si zaslouží vidět, ale bohužel to Leon ze strachu odpískal. Já vím, je to blbec, ale i tak vám slibuji, že mi neuteče a že jeho nudnou hrůzovládu ukončím a ten velterový pás si vezmu. Bůh vám všem žehnej,“ dodával.

Na titulový souboj v rámci hmotnostní divize do 77 kilogramů si tedy budeme muset ještě nějaký čas počkat. Naneštěstí to v této chvíli vypadá, že to bude až do podzimu. Platí však, což několikrát potvrdil sám Dana White, že Colby Covington zůstává hlavním titulovým vyzývatelem. A to i navzdory tomu, že má na kontě jen jednu výhru a poslední rok nebyl zrovna nejaktivnější.Další články