Sleduj nás

Je Kevin Holland skutečně v důchodu, anebo jde jen o mediální hru?

Je Kevin Holland skutečně v důchodu, anebo jde jen o mediální hru?
Kevin Holland po duelu s Khamzatem Chimaevem překvapil fanoušky informací, že se odebírá do důchodu. Myslel to ovšem skutečně vážně?


Oblíbený bojovník fanoušků, jenž nyní působí ve velterové váze UFC, se podle svých slov rozhodl učinit výjimku a zakončil kariéru ještě před dovršením třicátých narozenin. Zároveň stihl podotknout, že si za svou MMA kariéru slušně vydělal, takže se nyní může věnovat jiné činnosti.

Kdyby se Holland skutečně loučil s bojovými sporty, byla by to pro atraktivitu soutěže jistě škoda. Mnoho lidí jeho náhlé rozhodnutí vůbec nechápe, a proto se řeší i ta možnost, že tak učinil hlavně proto, aby vzbudil mediální zájem. Mezi pochybující patří například Michael Bisping.

Konec srandy, na tom wrestlingu začnu pracovat, slíbil Holland, jenž si na tréninky najal bývalého šampiona

Kevin Holland oznámil konec, nežertoval?


„Že je Holland v důchodu? To je ta největší kravina, co jsem v poslední době slyšel,“ uvedl Bisping během svého pravidelného Believe You Me podcastu.

„Kevin je velmi dobrým fighterem, stále své jméno teprve buduje a fanoušci ho milují. Je hloupost odcházet do důchodu nyní, když ještě ani nedosáhl svého vrcholu. Jeho nejlepší léta teprve přijdou,“ myslí si.


„Pokud by Kevin doopravdy končil, rozloučil by se mnohem noblesněji. Nevěřím tedy tomu, že je v důchodu. Považuji to z jeho strany pouze za způsob, jak vzbudit mediální pozornost. Netuším, proč to dělá, ale určitě není v žádném důchodu,“ vyhodnotil Bisping.

https://top-fight.cz/ceska-scena/sivak-davam-si-cile-jako-mcgregor-nechci-nikdy-prohrat-mam-svou-hrdost/

Další články