Sleduj nás

Je důležité si pomáhat, říká McGregor a osobně po irských nemocnicích rozváží ochranné pomůcky

Je důležité si pomáhat, říká McGregor a osobně po irských nemocnicích rozváží ochranné pomůcky

Na sociálních sítích a tiskových konferencích je to možná rebel, ale ve skutečném životě se snaží pomáhat. Conor McGregor tuto středu doručil další obří zásilku ochranných pomůcek do irských nemocnic.

„28 okresů, 165 lokací, 18 náklaďáků. Opravdu solidní den pro celý tým! A zítra jedem znovu. Děkuji všem, co se zúčastnili,“ sdělil McGregor prostřednictvím svého Twitteru.

mcgregor_donaska_zasilka


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Conor zastává v této obtížné době heslo „Všichni si musí pomáhat“ a aby šel lidem příkladem, tak ani on neotálel a kromě velké finanční dotace (přes jeden milion dolarů) sám začal zboží rozvážet po nemocnicích.

„Všichni, kdo mohou, by měli přiložit ruku k dílu, o tom to je,“ uvedl irský Notorious, který tak projevil svou světlou stránku. Tu temnou odhalil rovněž na Twitteru pouhý den předtím, když například Justinovi Gaethjemu slíbil, že mu vymlátí všechny zuby a udělá si z nich náhrdelník. Americký protějšek totiž o Conorovi v minulosti řekl, že jako člověk, otec i manžel stojí za ho*no.


mcgregor_donaska_zasilka_irsko

Dle všeho to ovšem můžeme chápat tak, že opět šlo pouze o jakýsi druh „bojového byznysu“, který vytváří fiktivní příběh, jenž zpestřuje promo k zápasům. A když už jsme zmínili zápasy, ten Conorův údajně přijde již tento červenec. 


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži