Sleduj nás

Je duel Ortegy s Hollowayem v ohrožení? UFC má raději přichystaný záložní plán

Je duel Ortegy s Hollowayem v ohrožení? UFC má raději přichystaný záložní plán

Jelikož se jedná o kontaktní sport, kde kolikrát rozhodují maličkosti, nemůžeme se tedy divit, že spousta zápasů i přes původní nadšení je později odvolána. Tentýž problém by mohl nastat i v titulovém duelu doposud neporaženého Briana Ortegy, který chce sesadit z trůnu Maxe Hollowaye.

Ze všeho nejdřív musíme naše čtenáře uklidnit. Nic prozatím není odvoláno a oba zápasníci jsou vedeni jako hlavní hvězdy večera při UFC 231 (8. prosince). Než se ovšem k tomuto datu přehoupneme, může se stát, že dosavadní šampion s přezdívkou „Blessed“ z velkolepého duelu odstoupí.

Je duel Ortegy s Hollowayem v ohrožení?


Šestadvacetiletý mistr z pérové váhy v minulosti přiznal boj s depresí, kvůli čemuž ani netrénoval, a později se dostavily i jisté zdravotní komplikace. Bližší informace o těchto problémech zatím nemáme, nicméně ať už se jedná o cokoliv, přejeme mu, aby se z nich dostal a aby se nám v době obhajoby ukázal v plné parádě. 

Kdyby se tak ale nestalo, UFC potvrdilo, že diváci o titulový zápas nepřijdou. Pouze by se místo Hollowaye na scéně představil někdo jiný. I když nám jméno toho borce odhaleno nebylo, můžeme očekávat, že to pravděpodobně bude někdo z horní pětky. 


„Bavil jsem se s vedením organizace a řešili jsme komplikace, jaké mohou nastat. Nakonec mi bylo řečeno, že mají pro mě náhradu,“ svěřuje se Brian Ortega. „Řekli náhradu, nikoliv jméno. Nemám tušení, o koho se jedná. Odpověděl jsem jim, že dokud se bude jednat o titulový zápas, tak s tím nemám problém. A o titul to je, takže tam budu,“ doplňuje.


Další články