Sleduj nás

Jdu vyhrát a čekám na prodloužení! hlásí Pudilová před klíčovou bitvou kariéry

Jdu vyhrát a čekám na prodloužení! hlásí Pudilová před klíčovou bitvou kariéry

Česká zástupkyně ve službách UFC se i napříč posledním bojovým nezdarům hodlá v posledním zápase své smlouvy vzchopit a konečně doručit tu velmi očekávanou výhru. Jedině s ní bude mít šanci, že se pod křídly MMA giganta udrží.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Lucie Pudilová (8-5) se 25. ledna v Severní Karolině střetne s Američankou Justine Kish (6-2). Ta pod taktovkou UFC vstoupila do čtyř zápasů, dva z nich prohrála. I pro ni bude velmi důležité v této bitvě uspět, ačkoliv fyzické proporce zrovna nehovoří v její prospěch.


„Myslím si, že v zápase bude klíčové to, že mám větší rozpětí paží. To mi bude velkou výhodou,“ odhalila před obrazovkami televize Nova Pudilová, která se po třech prohrách v řadě opět pokusí v kleci nechat naprosto vše. Jakýkoliv neúspěch si předem nepřipouští.

„Nad neúspěchem teď nepřemýšlím. Já tam jdu vyhrát a čekám na prodloužení,“ reagovala hbitě pětadvacetiletá zápasnice, která se jako tradičně připravuje pod dohledem trenéra Ladislava Erdélyie.


Duel mezi Pudilovou a Kish nám už jako tradičně zprostředkuje stanice Nova Sport 2. Dle současného rozpisu to vypadá, že česká bojovnice zahájí prelims kartu turnaje UFC Fight Night 166, jehož samotným vrcholem má být souboj Curtise Blaydese s Juniorem dos Santosem.


Další články