Sleduj nás

Jaroslav Kotlár odhaluje pecky. Kromě zápasů bude i rapovat. Proč prohrál s Bendou?

Jaroslav Kotlár odhaluje pecky. Kromě zápasů bude i rapovat. Proč prohrál s Bendou?
Co bylo příčinou prohry s Karlosem Bendou? A co dál na Jaroslava Kotlára čeká? Na tyto a další otázky nyní známe odpověď.


Pomineme-li diskutabilní výkon rozhodčího, k němuž se Jarda už také vyjádřil, zásadní problém ústřední člen Kotlar Security vidí v tréninkových možnostech.

Než s MMA začal, prakticky neměl žádné tréninkové zázemí, trenéry ani finanční možnosti. Vše jel na vlastní pěst, a tak se nakonec stalo, že se prostě v boji nějaká chybička vloudila.

„Tím, že jsem se dostal do Clash of the Stars, se mi otevřely velké možnosti. Takovou šanci dostane opravdu málokdo, a proto jsem za ni vděčný,“ prozradil Jarda.

Tréninky si ještě financoval z vlastní kapsy, teprve až po souboji k němu přišla první výplata.


„Na celou přípravu jsem byl sám. Neznal jsem nikoho, koho bych mohl oslovit, kdo by mě v tomto směru mohl podporovat. Neměl jsem žádnou finanční podporu, abych si mohl třeba zaplatit pomoc atp. Také ten zápas podle toho tak dopadl,“ popisoval.

„Teď momentálně jsem po zápase a jsem ready. Začnu rapovat, začnu nahrávat nějaké videoklipy a začnu se věnovat rapu. Takže se všichni mají na co těšit, protože to v sobě mám a uvidíme, jak to bude dále,“ řekl již viditelně lépe naladěný bojovník.

https://youtu.be/4Qr8EnXF_PI

Jsem silný chlap, co jde do všeho


„Ještě chci říct, že jsem velký a silný chlap, který se ničeho nebojí a jde do všeho. Vždy srdcem. Ale také jsem jenom člověk, který je citlivý. A tak jsem vděčný za všechny lidi, kteří mě sledují a podporují,“ vyjádřil se patrně nejznámější sekuriťák v Česku.


Jarda tedy po úvodním boji v Clash of the Stars začal nový život. Lidé ho dnes poznávají na ulici a motivují jej k dalším velkým zápasům, ale i vlastním projektům. Jeden z nich nás zavede právě na tu hudební scénu, odkud k nám již brzy poputují první skladby.

Duel s Martinem Budínem


Jelikož si Jarda bojové sporty zamiloval, uvidíme se s ním znova, a to patrně hned na březnovém turnaji Clash of the Stars 4, kde mu bude tanečního parťáka dělat Martin „Budík“ Budín.

Tato dvojice si již stihla skrze internet vyměnit pár slov, přičemž nejaktivnější byl vždy Martin, který svému soupeři slíbil, že jej podobně jako Karlos uspí. Tentokrát ale už navždy.

https://top-fight.cz/clash-of-the-stars/naucim-te-jak-se-chovat-vzkazuje-jaroslav-kotlar-souperi-kteremu-uz-kope-hrob/

Další články