Sleduj nás

Jaroslav Kotlár míří do novinky zvané klec bolesti. Se soupeřem se bude řezat v prostoru 3x3 metry

Jaroslav Kotlár míří do novinky zvané klec bolesti. Se soupeřem se bude řezat v prostoru 3x3 metryFOTO: CLASH OF THE STARS

Jaroslav Kotlár nově obstará hlavní zápas večera na Clash of the Stars 4. A jako bonus se se soupeřem utká v novince zvané klec bolesti. 

Tento název byl odvozen od rozměrů bojiště, které bylo pro tuto příležitost zavedeno. Jakmile se uskuteční původní hlavní tahák mezi Kryštofem Novákem a Tomášem Chlupem, tak se přestaví klec a zkrátí se na 3x3 metry. 

Dvě těžkotonážní monstra, která do ní následně vlezou, tedy Jaroslav Kotlár a Abe Charvát, pak následně budou mít záruku ukončení před limitem, jelikož je nemožné na takto malém prostoru kamkoliv utéct. Každá rána v této hmotnostní kategorii je navíc velmi smrtící. 


„Aby nedocházelo k takovému tomu utíkání a běhání po kleci, tak jsme si s bojovníky pro vás diváky připravili novinku, které říkáme klec bolesti,“ představoval promotér Tomáš Le Sy onu revoluční změnu veřejnosti. 

„Jedná se o klec o rozměru 3x3 metry ve tvaru čtverce, kterou postavíme na konci galavečera po hlavním zápase mezi Tomášem Chlupem a Kryštofem Novákem,“ přibližoval, jak bude celá věc vypadat a probíhat. 


„Do této malinké klece se potom postaví Jaroslav Kotlár a Abe Charvát, kteří budou mít minimum prostoru na to, aby se pohybovali a aby utíkali. Budou se střílet hlava nehlava. Padni komu padni. Bude to rychlé, bude to tvrdé a bude to čisté násilí,“ slibuje si od této novinky. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články