Sleduj nás

Jarell Miller hodlá jít proti proudu: Joshuu knokautuju nejpozději do sedmého kola

Jarell Miller hodlá jít proti proudu: Joshuu knokautuju nejpozději do sedmého kola

Aktuální papírové předpoklady hovoří jasně ve prospěch Joshuy, ale když už to Miller na tiskovce tak pěkně rozjel, rozhodl se přidat další perličku do přihrádky. Údajně to bude „AJ“, kdo se dočká tvrdého KO, a to přijde nejpozději do sedmého kola!

Millerovi se v rámci boxerského světa přezdívá „Big Baby“ a toto jméno na něj opravdu sedí, zejména co se týká plné huby keců, které zní, jako by je vyslovil nějaký školák. Jarrellovi je dnes přitom už třicet let a Joshuovi na tiskových konferencích, jež se konaly jak v USA, tak i v Británii, předurčil ty nejhorší možné osudy.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Joshua je pro mě jen malý chlapec, není to šampion. Jeho řeči mi jenom prolétávají ušima. Nemůžete brát vážně nějaké kecy od někoho, kdo je prakticky workoholický kuřbuřt. Takže až s ním skončím, pošlu ho bezzubého zpátky do ulic, kde může orálně uspokojovat bezdomovce,“ pokoušel Anthonyho trpělivost.

„AJ dělá velkou chybu, že se vydává do mé země a k tomu všemu do mého města. Ve skutečnosti mi jen přijede předat své pásy, čímž mi ušetří spoustu práce. Až se v ringu potkáme, bude to pes proti psovi, ale s tím rozdílem, že já jsem větší zvíře, mám větší zuby a také víc koušu. Můžete se spolehnout, že ho před zraky všech lidí pěkně sežeru,“ pokračoval Big Baby.


Dané tvrzení přeci jen už nenechalo Joshuu klidným, a tak tedy odpověděl. „Původně jsem ho chtěl jen porazit a zanechat na něm pár modřin, ale teď to začíná vypadat spíše na vraždu. Za každé své slovo ho donutím pykat,“ uvedl poměrně klidný šampion IBO, WBO či IBF.

Jenže to by nebyl Miller, aby na tohle neodpověděl. „Tak to pozooor,“ smál se. „Nerad dávám nějaké předpovědi, ale jeho čeká KO nejpozději do sedmého kola! Jakmile dá ruce dolů, tak ho nachytám. Ať už to bude čistý úder, nebo nějaká kombinace, jsem si jistý, že ho ukončím. Tohle je moje mentalita a ta je mnohem silnější než jeho,“ odpovídal newyorský rodák.


Má na to Miller opravdu Joshuu porazit? Moc lidí si to nemyslí, ba dokonce ani Fury, který na adresu amerického borce nedávno odhalil šokující věc!

Čtěte také: Joshua odpovídá Millerovi: Uvidíme, co budeš říkat, až ti zrekonstruuju obličej


Další články