Sleduj nás

Jamahal Hill popsal, jak by terorizoval snadného soupeře Jiřího Procházku

Jamahal Hill popsal, jak by terorizoval snadného soupeře Jiřího Procházku
Jamahal Hill věří, že je už teď daleko lepším fighterem, než je Jiří Procházka. Dokonce popsal i způsoby, jak by s českým šampionem zametl.

V průběhu léta se o českého šampiona z polotěžké váhy UFC začalo zajímat mnoho vyzývatelů. Jan Blachowicz, Glover Teixeira, Magomed Ankalaev, ale například také Jamahal Hill.

Poslední zmíněný bojovník má v rámci aktuálního žebříčku na boj o titul nejnižší právo, ale zato má dozajista nejsilnější řeči. Jedenatřicetiletý rodák z Chicaga se už teď mentálně připravuje na souboj s Procházkou. A pokud ho věštecká koule neklame, tak s ním prý pořádně zamete.


Jamahal Hill ufc Jamahal Hill

Jamahal Hill má jasno


„Již od chvíle, co jsem Jirku poprvé uviděl, jsem věděl, že to bude snadný soupeř. Má ve zvyku vytvářet pohybem chaos a potom použije svou techniku, aby soupeře natrefoval. Všechno je to v jeho podání ale pouze psychická hra, a když na ni nepřistoupíte, tak bude v prdeli,“ míní Hill.

„Co jsem viděl Jirku a jak znám sebe, tak mohu v klidu říct, že jsem daleko kvalitnější fighter. Jsem ostřejší, agresivnější, dynamičtější, a především komplexnější. Můžu ho zaskočit kdekoliv, úplně kdekoliv,“ vychvaloval se americký bijec, který naposledy přemohl Thiaga Santose.


„Patrně bych Jirku knokautoval. Nedal bych mu prostor hrát tu jeho hru, nalákal ho do nějaké pasti a zadním hákem ho pak poslal tváří k zemi. S tím, jak se otevírá, mu tam velmi snadno něco propasíruju. Skoro si až říkám, že by to připomínalo mučení žáka učitelem. Takhle přesně to bude,“ vyjádřil se Hill, jemuž aktuálně v žebříčku náleží šestá příčka.

https://www.youtube.com/watch?v=GmR1pUSGcHM&t=1s

Procházkova reakce


Jelikož to není poprvé, co se Jamahal Hill nebo dokonce Jan Blachowicz takto vyjádřili, tak měl čas jim odpovědět. Dá jim šanci svá slova předvést v praxi, pokud se k němu probojují.

„Nebudu mluvit tak často jako ostatní a nebudu odpovídat na každou výzvu zvlášť. Tihle borci se ke mně prostě musí probojovat. Kluci, co na mě řvou, jsou sice vysoko, ale ne na vrcholu. Kdo chce tedy mluvit přímo ke mně, musí makat,“ odpověděl Procházka.

Další články