Sleduj nás

Jamahal Hill má jasno! Tento krutý osud potká Procházku, pokud ho střetne

Jamahal Hill má jasno! Tento krutý osud potká Procházku, pokud ho střetneFOTO: UFC

Jamahal Hill se už teď třese netrpělivostí. Moc rád by dostal Jiřího Procházku pod ruku a ukázal všem, jak průměrný zápasník to ve skutečnosti je.

Trashtalk jak se patří. Jamahal Hill vždy velmi rád útočil na Jiřího Procházku, ovšem od chvíle, co se stal šampionem divize polotěžké váhy, se jeho kadence útoků ještě zvýšila. Ví totiž, že nyní je bitva s českým samurajem skutečně reálná.

„Nikdy jsem tomu zápasu proti Jirkovi nebyl blíže. Když jsem byl desítkou žebříčku, mohl jsem o něm sice mluvit, ale on si mě ani nevšímal. Proč? Protože jsem pro něj byl jen nějakou zasranou spodinou, někým bezvýznamným. Teď jsem ovšem králem divize a on ví, že musí přese mě projít, pokud chce zpátky mistrovský opasek,“ uveřejnil Hill během tiskové konference v Las Vegas.


„Už dlouhou dobu říkám, že mi Jirka jako bojovník přijde přeceňovaný. Ano, porazil sice Oezdemira nebo Reyese, ale jeho styl doprovází mnoho chyb. Měl jen štěstí, že na ně nekapituloval dříve, jenže takovou kliku nemůže mít pořád. Já jsem tím, kdo tu jeho štěstěnu utne,“ věří si.

„Vím, že je Jirka postojář a miluje přestřelky. Já mu jednu takovou nabídnu. Půjdu s ním do otevřeného ohně, ale dám mu takový výprask, že ho nechám padat žebříčkem, že se zpátky nahoru už nedostane. Jako MMA zápasník jsem ve všech ohledech lepší. To jsem řekl a za tím názorem si stojím, v létě to dokážu!“ vzkázal Hill.


O pás polotěžké váhy má zájem také Alex Pereira, toho však nejprve bude čekat obhajobu titulu ve střední váze proti Israelu Adesanyovi, načež se vydá nahoru. O zábavu do budoucna tedy budeme mít jistě postaráno.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články