Sleduj nás

Jako by už neměl dost! Cristiano Ronaldo dostal nadpozemský balík, aby účinkoval ve wrestlingu. Fotbalista prý přijal

Jako by už neměl dost! Cristiano Ronaldo dostal nadpozemský balík, aby účinkoval ve wrestlingu. Fotbalista prý přijalFoto: Al Nassr

Je to bojovník na hřišti a teď by mohl být i bojovníkem v ringu. Cristiano Ronaldo dostal velice lukrativní nabídku z WWE.

Americká zábavní společnost, která se zabývá profesionálním wrestlingem, odhalila, že opět plánuje cestovat po světě, přičemž Saúdská Arábie by měla být její další zastávkou. Jak ovšem nalákat lidi na takovou show? Ideálně angažováním jedné z tamních hvězd.

Cristiano Ronaldo je i navzdory pokročilému věku stále nejvíce sledovanou sportovní personou na sociálních sítích. Její přítomnost, ať už je kdekoliv, vyvolává reakce a budí zájem. To je jistě také ten hlavní důvod, proč jej chce WWE angažovat.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Královský plat

Ne že by se Ronaldo už teď měl nějak špatně, ve skutečnosti podle veřejně dostupných informací v Al Nassru pobírá plat 173 milionů eur ročně, ale přeci jen je to držitel slavného jména, jehož služby se dají vytěžit zlatem. A když si toto zlato přenesete do čísel, vyjde vám částka, kterou WWE fotbalistovi nabízí.

Portál Essentialy Sports uvádí, že Ronaldo dostane třetinu svého ročního platu, tedy nějakých 60 milionů eur, za účast na této show, kterou mnozí šejkové označují za průlomovou. „Saúdská Arábie se tak může stát střediskem veškeré zábavy,“ píše Kaif Ali, podle něhož by Ronaldo neměl být jediným hvězdným hostem na této akci, která je naplánována na 4. listopad.


Není první

V rámci fotbalistů nebude Ronaldo první, kdo se ve WWE objeví. Sladké plody této zábavy již okusili Adebayo Akinfenwa, Tim Wiese či Grant Holt. V roce 2015 se do této teatrální show zapojil i Wayne Rooney, který v Manchesteru vlepil facku Wadeovi Barrettovi.

Pakliže bychom se měli přesunout z fotbalistů na boxerské celebrity, můžeme zmínit takového Tysona Furyho, Mikea Tysona nebo Floyda Mayweathera. Je ovšem nutné dodat, že mnoho fanoušků podobné kroky svých idolů odsuzuje, a tak se nebojí uchýlit ke kritice, která je mnohdy vážně silná. Touha k penězům je ale pro ty sportovce mnohem silnější.

Zdroj: Essentialy SportsDalší články