Sleduj nás

Jake Paul v obřích malérech! Velký boxerský šéf ho žaluje o 100 milionů dolarů

Jake Paul v obřích malérech! Velký boxerský šéf ho žaluje o 100 milionů dolarů
Takto to dopadá, když si bezmyšlenkovitě otevíráte pusu a pouštíte se do věcí, o kterých nemáte ani páru. Přesně jako Jake Paul.

Kontroverzní YouTuber a dnes už v podstatě i regulérní boxerský zápasník se opřel do světoznámého promotéra Eddieho Hearna. Veřejně jej osočil z toho, že si podplácí rozhodčí a fixluje zápasy.

Protože je v dnešním bojovém světě spousta trashtalku, možná vám takové vyjádření přijde jako prkotina. Jenže ona to žádná sranda není. Eddie Hearn si vzal dané obvinění velmi osobně a podal na Jakea žalobu. Dle reportáže ze serveru TMZ Sports si šéf slavné stáje Matchroom Boxing žádá o odškodnění v celkové výši 100 milionů dolarů.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Z právního i etického hlediska existuje jasná hranice oddělující názor od pomlouvačných lží. Jake Paul to ví, a stejně tuto hranici překročil, když Matchroom Boxing obvinil z fixlování zápasů,“ uvedl Hearnův advokát Frank Salzano.

„Jake dostal příležitost, aby svá pomlouvačná prohlášení odvolal. On to však odmítl. Teď za své činy bude muset nést následky. Jelikož Paulovým hanlivým chováním bylo pošpiněno dobré jméno společnosti, žádají si Matchroom Boxing a pan Hearn za vzniklé škody částku převyšující 100 milionů dolarů,“ přidal Salzano.


https://youtu.be/D-6XNQo52oc?t=17

Matchroom Boxing jsou podvodníci!


Jake Paul svou kritiku započal letos v dubnu, kdy se konal zápas mezi Katie Taylor a Amandou Serrano. Zatímco Hearn promuje Taylor, tak Paul promuje Serrano. Ta ovšem v tomto duelu prohrála na body a kontroverzní YouTuber cítil, že byl výsledek podplacený.

V téže obvinění americký mladík pokračoval v srpnu, kdy se konal zápas mezi Anthonym Joshuou a Oleksandrem Usykem. Paul označil rozhodčího Glenna Feldmana za „zrádce“, který byl Hearnem podplacen, aby bodoval pro Joshuu.

Pokud to až doposud byla legrace, tak tady její hranice končí. Obvinění je skutečné a Jake, který podle výpovědi svého bratra Logana přišel už o velké jmění kvůli špatné investici do kryptoměn, je nyní v pořádném maléru.

Jake Paul je téměř na mizině


„Víte, mám svého bratra rád, ale bohužel je to hlupák. Jen v minulém roce si vydělal čtyřicet milionů dolarů, ale na tom nyní vůbec nezáleží. Všechno to totiž utopil v kryptoměnách,“ řekl Logan Paul ve svém Impaulsive podcastu.


„Jake je teď chudý, naprosto chudý…,“ přidal a jen nevěřícně kroutil hlavou…

Další články