Sleduj nás

Jake Paul: Tyson Fury je srab! Zmlknul hned, co jsem přešel k boxu. Tak moc se mě bojíš?

Jake Paul: Tyson Fury je srab! Zmlknul hned, co jsem přešel k boxu. Tak moc se mě bojíš?
Jake Paul opět požil nějakou náladu vzbuzující látku, jelikož se opřel do Tysona Furyho, vyzval ho k boji a slíbil mu pekelná muka.

Zápas s Tommym Furym mu nevyšel, a tak se pokouší nasytit aspoň na jeho sourozencích. Jake Paul na své sociální sítě natočil video, kde vyzývá aktuálně nejlepší těžkou váhu planety ke společnému tanci v ringu.

Jelikož lidé jeho chování nepochopili, zvídaví novináři z deníku Daily Mail chtěli vědět více. A tak se slavného YouTubera zeptali, zdali svou výzvu myslí opravdu vážně a co si případně od zápasu s Furym, pokud by k němu vůbec došlo, slibuje. Odpověď byla velmi opovrhující.


„Samozřejmě, že to je z mé strany trochu hra, ale také mluvím trochu vážně. Jak jsem zmínil už v tom videu, tak od doby, co jsem začal s boxem, se mi Furyho rodina nějak vyhýbá. Začalo to Tommym, teď to pokračuje Tysonem. Já přitom nabírám na váze, takže není zase až tak nereálné, abych do půl roku neudělal sto kilo,“ pověděl Jake.

Tysona Furyho bych zbil, věří Jake Paul


„Já skutečně věřím tomu, že jsem profesionální boxer. Potíž je v tom, že pokud chci tento sport rozhýbat, musím si do ringu brát divácky atraktivní soupeře. To Anderson Silva nepochybně je. A já sám věřím tomu, že Anderson by v ringu porazil mnohé zvučné soupeře, ne-li rovnou světové šampiony,“ bránil své rozhodnutí vyzvat slavného brazilského Spidera.

Teď ovšem zpět k Furymu. „Stále čekám na jeho odpověď. Od doby, co jsem zpochybnil Tysonovy kvality i odvahu jeho rodiny, tak záhadně zmlknul. Já jsem připraven, je i on? Nebo se mě snad bojíš? Bojíš se nakládačky?“ ptal se troufalý YouTuber prostřednictvím deníku Daily Mail.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články