Sleduj nás

Jake Paul předvídá, jak naloží s Tommym Furym: Bude to hodně snadná práce!

Jake Paul předvídá, jak naloží s Tommym Furym: Bude to hodně snadná práce! FOTO: Shutterstock

Tommy Fury už co nevidět přijde o svůj bezchybný rekord a dá zapomenout na své sny, že se jednoho dne stane šampionem.

Tommyho starší bratr Tyson Fury řekl, že chce-li si jeho mladší sourozenec dělat zálusk na profesionální boxerské tituly, nějaký Jake Paul by pro něho neměl být problém. Měl by jej ukončit před limitem, a to nejlépe v nějakém působivém čase.

Bookmakeři ovšem tento duel vidí jinak. Pro ně je americký influencer favorit a vypsali na něj podstatně nižší kurzy. Sám Jake Paul si je této přízně vědom a potvrzuje, že papírové předpoklady naplní.


„Dopadne to tak, že vyhraju a Furyho připravím o jeho lásku k boxu… Tohle bude jeho první zápas večera a rovněž první zápas na osm kol. Nemá takové zkušenosti, jako mám já, proto ho ukončím do třetího kola,“ věstí mladá americká superstar.

Tajemný náhradník v případě komplikací

Jake Paul se zároveň nechal slyšet, že by už nerad ponechával věci náhodě. Jelikož jej Tommy Fury dvakrát v minulost zklamal, domluvil si pro 26. února náhradníka, který bude připraven naskočit, pokud opět dojde k nějakým potížím.


„Po těch všech zklamáních jsem si to musel pojistit. Máme tady Mikea Perryho jako případného náhradníka, kdyby zase Tommy dostal tu svou periodu a začal bláznit… Takže pokud Tommy odstoupí, budu zápasit s Mikem,“ potvrdil Jake Paul serveru talkSPORT.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články