Sleduj nás

Jake Paul: Loď musí plout dál. Mikeu Tysone, jsi na řadě!

Jake Paul: Loď musí plout dál. Mikeu Tysone, jsi na řadě!
Jake Paul nehodlá lenošit. Už teď si po zrušení duelu s Hasimem Rahmanem vybral nového soupeře. A jde o velké jméno.

Dnes už prakticky světoznámý YouTuber hodlá udělat vše, co bude v jeho silách, aby do ringu dotáhl legendárního boxera Mikea Tysona.

K tomuto kroku se Jake odhodlal chvíli poté, co mu zápas odřekli dva po sobě jdoucí soupeři, v rámci čehož mu vznikla několikamilionová škoda. A on ji teď chce zpátky.


„Všechny žerty stranou. Nemohu uvěřit tomu, jaká kurva Hasim je. Je to neskutečný hlupák. On a Tommy Fury stáli mě a mé partnery miliony dolarů,“ mrzelo amerického influencera.

A právě proto nastal čas na novou výzvu. I když se často skloňuje jméno Natea Diaze, na něho si budeme muset ještě chvíli počkat.


„Stojí to za hovno, ale loď musí plout dál,“ řekl Paul během interview pro DAZN Boxing. „Mikeu Tysone, jsi na řadě! Moc dobře vím, že o tuhle výzvu stojíš, tak tady ji máš,“ vzkázal.

mike tyson navrat vek

Iron Mike se naposledy nechal slyšet, že návrat do ringu již nechystá, jelikož už této hry a lidí, kteří v ní působí, má plné zuby. Nevyloučil ovšem založení své vlastní „boxerské organizace“. Působily by v ní internetové celebrity, co mají touhu boxovat.

Čistě teoreticky se dá říct, že by souboj mezi Tysonem a Paulem mohl úspěšně tuto organizaci nakopnout, ale to jsou jen spekulace, které nejsou nikterak podloženy. Co se ovšem Jakea týče, ten svou výzvu myslí vážně.


„Mike Tyson je můj nový cíl číslo jedna. Po něm je hned Nate Diaz a vysoko na seznamu je i Anderson Silva,“ prozradil Jake. „Hasim Rahman je neskutečná kurva a po tom, co mi provedl, s ním už odmítám bojovat,“ dodal závěrem.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články