Sleduj nás

Já vs. Usman je zápas, na který se momentálně soustředím, informoval McGregor

Já vs. Usman je zápas, na který se momentálně soustředím, informoval McGregor
Conor McGregor má políčeno na to stát se historicky vůbec prvním šampionem tří hmotnostních kategorií v UFC.

Poslední týdny sice o něm už neslýcháme tak často, přesto se jeho ambice od posledního rozhovoru příliš nezměnily. Slavný Notorious se stále při svém návratu plánuje zapojit do bitvy o titul a stále více to vypadá, že to nebude v lehké, nýbrž velterové váze.

„Až se vrátím, půjdu o pás. Já vs. Usman je tím zápasem, na který se momentálně soustředím,“ informoval McGregor prostřednictvím svého serveru The Mac Life.


Ještě v březnu hovořil o tom, že by mohl vyzvat vítěze bitvy Justin Gaethje vs. Charles Oliveira, ale to byl musel shazovat na hranici 70 kg, která představuje limit lehké váhy. A to je pro současnou Conorovu stavbu těla velmi náročný úkol. V době své bojové absence totiž mohutně přibral.

Conor McGregor vs. Kamaru Usman


„Proč se trápit shazováním? V lehké váze si už nepotřebuji nic dokazovat, ten pás jsem tam již získal,“ řekl s jistou porcí nadsázky.

„Normálně jsem sice lehká váha, mé tělo odpovídá stavbě lehké váhy, ale za poslední rok jsem dost přibral. Teď jsem opravdu velký. Tak moc velký, jak jsem ještě nikdy nebyl. Nechci po tak nepříjemném zranění podstupovat nějaký náročný proces hubnutí,“ naznačil, že veltr skutečně bude jeho zastávkou.


Navíc se údajně nemá čeho obávat, na jindy neomylného šampiona Kamaru Usmana si dost věří…

„Předběžně jsem velmi sebevědomý. Usman je ortodoxní wrestler bez nějakého ukončovacího potenciálu. Jeho bojový styl nepředstavuje žádné nebezpečí. Ještě nikdo nezískal pás ze tří hmotnostních divizí, já budu první!“ plánuje si.Další články