Sleduj nás

Israel Adesanya se už nemůže dočkat, až vyškolí „steroidy napíchanou opici“ Paula Costu

Israel Adesanya se už nemůže dočkat, až vyškolí „steroidy napíchanou opici“ Paula Costu

Israel Adesanya si už brousí své ostré šampionské zuby na vrchního vyzyvatele Paula Costu. Ten nejenže má neoprávněně příliš vysoké sebevědomí, ale navíc je to „steroidy“ vyžraný chlápek s uměle vytvořeným MMA rekordem. A takové je prý třeba vrátit zpátky na zem.

Brazilský válečník Paulo Costa (13-0) se již teď nemůže dočkat, až se konečně dostane k titulovému boji. Cestu mu brzdilo zranění bicepsu, s nímž nakonec musel na operaci. Příležitost boje o pás tedy mezitím dostal Yoel Romero, který svou šanci nevyužil. A nyní se už všechno opět vrací do zajetých kolejí.

Costa je přesvědčený, že jako první porazí Israele Adesanyu (19-0), což potvrzuje svými sebevědomými tvrzeními, jak šampionovi prorazí žebra a bude-li chtít, tak prý i lebku. Jedná se o slova, která nemohl nigerijský vládce divize ze střední váhy nechat jen tak být.


„Říkám vám to teď úplně narovinu. Za všechny tyhle sračky, které Costa říká, ho ztrestám! Každý takový nesmysl mu vytluču z hlavy,“ hlásí odhodlaný „Stylebender“, jenž už dopředu tuší, s jakou taktikou na něj jeho soupeř vyrukuje. „Předpokládám, že se bude chtít tlačit dopředu. V takovém případě ale nic nezasáhne, protože si s ním budu hrát hru na kočku a myš,“ naznačoval, že bude chtít těžit ze své výšky a především pak většího rozpětí paží. V takovém případě mu bude stačit taktika, kterou zvolil do zápasu s Whittakerem či Romerem.

„Minulý zápas jsem se musel vypořádat se sochou (Romero), teď si svůj souboj chci užít. Ten obrázek je perfektní. Steroidy vyzobaná opice Paulo Costa, který se snaží vypadat jako drsňák, dostane nakládačku od hubeného týpka, jako jsem já. Už se nemůžu dočkat! Hodně rychle ho vrátím zpátky do reality. Přichystám mu takové bití, jaké v UFC ještě nedostal,“ doplnil Adesanya.  Další články