Sleduj nás

Israel Adesanya predikuje, jak dopadne bitva mezi Costou a Vettorim

Israel Adesanya predikuje, jak dopadne bitva mezi Costou a Vettorim
Paulo Costa dotrucoval a konečně se vydává vstříc své cestě za pomstou.

Jeho příštím soupeřem se stane italský bojovník Marvin Vettori, který se shodně jako Costa naposledy v kleci objevil, když bojoval s Adesanyou o titul. Oba vyzyvatelé ale proti šampionovi neuspěli.

Zejména Paulo má co napravovat. „Jsem mnohem lepší, než jste mohli vidět. Nebudu mít klid, dokud to nenapravím a dokud neustřelím Adesanyovi hlavu. Zejména za ty kecy, které po zápase vedl, a pak za ten sexuální akt, kterým se mě snažil ponížit!“ sdělil odhodlaný Brazilec.


První krůček na této pouti za odvetou bude moct Costa učinit 23. října v Los Angeles, kde mu bude soupeřem již jednou zmiňovaný Marvin Vettori. Jak tato bitva dopadne?

„Nemám Costu rád, ale tohle je zápas, který podle mě nemůže prohrát. Bude to podobné jeho souboji s Yoelem Romerem, silově svého soupeře přetlačí. Vettori není špatný bojovník, ale nemá tak pokročilý striking, aby tohle ustál,“ domnívá se Adesanya.


Nigerijský šampion z řad střední váhy možná i tak před případnou odvetou s Paulem stejně „uteče“. Nejprve ho bude čekat obhajoba proti Robertu Whittakerovi a zdali ji zvládne úspěšně, tak se údajně opět vydá do polotěžké váhy.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Nenávist jde stranou. Šéf UFC si chce vychutnat pád drzého YouTubera

„Je to zatraceně špatný nápad,“ nebral si servítky prezident UFC Dana White, když po turnaji UFC 322 přišla řeč na potenciální boxerský střet, který by mohl jednou provždy umlčet jednoho z nejhlasitějších křiklounů bojových sportů. Podle něj se totiž schyluje k momentu, po kterém davy fanoušků touží už roky… tedy k tvrdému dopadu reality na bradu internetové celebrity.

Nenávist jde stranou. Šéf UFC si chce vychutnat pád drzého YouTubera

Sebevražedná mise. Ronda Rousey chce boxovat, i když jí hrozí slepota

Měla to být senzační zpráva o návratu jedné z největších legend bojových sportů, místo toho se fanoušci začínají bát o její život. Ronda Rousey sice jedná o boxerském superzápase s fenomenální Katie Taylor, avšak na povrch vyplavalo její nedávné přiznání o vážných neurologických potížích, kvůli kterým v podstatě ztrácí zrak.

Sebevražedná mise. Ronda Rousey chce boxovat, i když jí hrozí slepota

Třetí titul pro krále? Conor chce po návratu vyzvat šampiona velterové váhy

Čtyři roky jsme ho v kleci neviděli, ale jeho ambice jsou stále v oblacích. Conor McGregor chystá velkolepý návrat v roce 2026 a nehodlá troškařit. Jeho cílem není nic menšího než zisk titulu ve třetí váhové kategorii, tzv. Triple Crown, a to přímo v souboji s aktuálním vládcem welterové váhy Islamem Makhachevem.

Třetí titul pro krále? Conor chce po návratu vyzvat šampiona velterové váhy

Konec noční můry z toalet: McGregor se zbavil obvinění ze sexuálního napadení

Vypadalo to s ním bledě a hrozilo, že místo do klece bude chodit k výslechům, ale teď je všechno jinak. Conor McGregor má čistý stůl, protože žena, která ho vinila z brutálního sexuálního napadení na záchodech během zápasu NBA, svou žalobu stáhla, čímž se mu otevírají dveře k nejbizarnějšímu a nejprestižnějšímu turnaji historie.

Konec noční můry z toalet: McGregor se zbavil obvinění ze sexuálního napadení

Český samuraj píše dějiny. Procházka může být nejlepším bojovníkem historie Rizinu

Tohle se jen tak nevidí. Jiří Procházka je sice globální hvězdou UFC, ale jeho kořeny a srdce zůstaly zčásti v Japonsku. Organizace Rizin, kde český bojovník odstartoval svou cestu ke slávě, na něj nezapomněla. Právě naopak, při oslavách 10. výročí ho nominovala na prestižní ocenění pro nejlepšího bojovníka historie, a to jako jediného cizince v poli domácích legend.

Český samuraj píše dějiny. Procházka může být nejlepším bojovníkem historie Rizinu

Manažer brání Ankalaeva: Chtěl jsem ho stáhnout, bojoval se sebezapřením

Čekání na návrat padlého krále se protáhne víc, než by si fanoušci přáli. Magomed Ankalaev, který v říjnu nestačil na Alexe Pereiru a přišel o pás šampiona, si dává dlouhou pauzu, přičemž jeho manažer Ali Abdelaziz nyní prozradil přesný termín i důvody, proč jeho svěřenec v posledním boji selhal.

Manažer brání Ankalaeva: Chtěl jsem ho stáhnout, bojoval se sebezapřením