Sleduj nás

Israel Adesanya: Jon Jones ví, že jsem pro něho hrozbou, a také ví, že si pro něho dříve nebo později dojdu

Israel Adesanya: Jon Jones ví, že jsem pro něho hrozbou, a také ví, že si pro něho dříve nebo později dojdu

Kolikrát není dobré předbíhat v čase, ovšem následující spekulace, s kterými přišla africká ničivá zbraň s krycím jménem Israel Adesanya, naznačují, že by se nám v budoucnu mohl rýsovat naprostý superfight.

A jak jsme už sami dobře pochopili, Adesanya se plánuje po korunovaci šampionem divize střední váhy přesunout o stupínek výše, kde už se pohybuje podobně neomylný král Jon „Bones“ Jones.

„Celý můj život je jen o výzvách a já se rád dívám po těch největších. Jsem jako Anderson Silva, chci přepisovat dějiny a psát si svůj vlastní příběh,“ vysvětloval devětadvacetiletý borec.

Adesanyovi rovněž neuniklo, že si jeho výjimečnosti všiml i sám Jon Jones. Stalo se tak chvíli po UFC 235. Tehdy jej šampion polotěžké váhy pochválil.


„Tady je vidět, jak vážně mě bere. Tuší, že jsem hrozba, a také tuší, že se spolu dříve nebo později utkáme,“ reagoval nadějný bojovník z divize střední váhy.

Než se necháme však úplně unést, podstatné je překonat ještě následující dvě překážky, pak teprve může tento superfight vzniknout.


„Mé vzdálené cíle jsou zaměřeny na Jonese, ale v mysli jsem pevně soustředěný pouze na svůj příští fight,“ uvádí Adesanya, který tím myslel svou bitvu s Kelvinem Gastelumem.

„Jakmile zdolám Gasteluma, pak přijde na řadu Whittaker. Ukážu mu… a všem ‚pochybovačům‘… že jsem daleko lepší, než si kdy mysleli,“ doplnila velmi slibně se rýsující nigerijská hvězda.


Další články