Sleduj nás

Íránský Hulk se svlékl, ukázal svaly a ohnul pánev. Stále mám nadlidskou sílu! hlásí

Íránský Hulk se svlékl, ukázal svaly a ohnul pánev. Stále mám nadlidskou sílu! hlásíFOTO: Getty Images

„Podívejte se, jak jsem silný!“ Těmito slovy upoutal Íránský Hulk fanoušky, když nekompromisně zdevastoval kuchyňské náčiní. Kdyby ale byl v ringu, tak místo pánve rozbije Fordovi hlavu.

Je to pro nás ohromná škoda. V londýnské O2 areně mělo dojít ke střetu dvou supertěžkých monster, které ovšem své účinkování zrušily.

Ačkoliv jsme si na toto téma vyslechli již mnoho, vyplatí se připomenout, že britský kulturista Martyn Ford svůj odchod odůvodnil slovy, že to, co se mu promotéři snažili prodat, nakonec vypadalo ve skutečnosti úplně jinak, než předem očekával.


Řeč je pochopitelně o Gharibiho stavbě těla. Íránský hromotluk se už několik let na svých sociálních sítích prezentuje takovými snímky, díky nimž si lidé začali myslet, že na této planetě skutečně chodí věrná kopie Hulka.

Opravdu šlo ale jen o optickou iluzi, kterou hned vymýtilo živé video. Gharibi se bránil, že pro duel s Fordem naschvál zhubl přes 40 kilo, aby mohl být v ringu více agilní, ale tato slova mu už nikdo nevěřil. A když pak na staredownu dostal na frak a rozbrečel se v živém vysílání íránské televize, tak Ford pod náporem emocí zápas zrušil.


Nadlidská síla zůstala zachována

Sajad Gharibi si vzal zrušení akce osobně. Nejenže zůstal bez financí, ale také bez soupeře. Ihned na to začal Martyna Forda nazývat srabem, který moc dobře věděl, že by v ringu vyfasoval neuvěřitelnou nakládačku, po níž by mohl být dokonce odkázán až na invalidní vozík.

Jak moc svá slova myslí Hulk vážně, to ukázal v přiloženém videu. „Podívejte se, jak jsem silný!“ okomentoval svůj operační zákrok, který předvedl na kuchyňské pánvi, jejíž pracovní schopnost právě pozbyla platnosti.


Dané video spatřilo světlo světa jen několik desítek hodin před duelem, jehož bychom se dočkali v londýnské O2 areně, kde měli Gharibi s Fordem účinkovat. Na svých sociálních sítích už proto stihl Hulk podotknout, že by v ringu rozbil Martynovi ksicht a provedl mu ještě horší věci, než udělal svému kuchyňskému náčiní.

Zdroj: Iranian Hulk Instagram


Další články