Sleduj nás

Íránský Hulk: Místo nadávek byste měli být vděční, to já proslavil Česko ve světě. Teď vám přeju jen to nejhorší

Íránský Hulk: Místo nadávek byste měli být vděční, to já proslavil Česko ve světě. Teď vám přeju jen to nejhoršíFoto: RedFace

Íránskému Hulkovi přestává docházet trpělivost a začíná být hodně, hodně zlý. Jen díky němu Česko znají ve světě.

Jsou věci, které nejdou odpustit, a Sajad Gharibi cítí, že lidská nenávist, která vychází z řad českého lidu, je neprominutelná.

Gharibi je zápasník, což by se dalo dát do hodně velkých uvozovek, ale také je to showman. Když promoval turnaj organizace RedFace, na kterém měl vystoupit, nebál se přitom zarýt pořádně hluboko. Karlos Vémola a Jiří Procházka, to je pro něho jen kaše. Žádný bojovník v Česku by se mu údajně nevyrovnal. A ta sebevědomá slova se jen množila…


Hulk sice vzbudil cílenou pozornost, ale také si tím zadělal na problému. Jeho sociální sítě jsou všem dobře známy, a tak mu čeští fanoušci po jeho drzých prohlášeních začali aktivně psát. A nejednalo se o žádné lichotivé vzkazy. Tyto zprávy měly zásadní vliv na tom, že jindy obávané íránské zvíře náhle vzalo zpátečku a z turnaje postupně vycouvalo.

„Tohle je vzkaz pro všechny, co mi píší ty nenávistné komentáře. Všichni jste odporná prasata a hovada. Beze mě by nikdo nevěděl, kde se dá Česko najít na mapě. To já vás proslavil a vy se mi odvděčíte tak, že mi budete psát tyhle hlouposti?“ čílil se Gharibi na české publikum.


„Já jsem světová osobnost, celebrita, mě každý zná. Každý den rozdávám desítky podpisů, lidé se se mnou fotí. V Íránu jsem někdo. Když jsem přišel do kontaktu s RedFace, začal jsem mluvit o té malinké zemičce ve středu Evropy. Myslíte si, že lidé z východu vědí, kde nějaké Česko leží? Místo, abyste mi byli vděční, že jsem vás proslavil, tak jste mi nadávali. A za to vám nápodobně přeju jen to nejhorší,“ sdělil Hulk našemu webu během časného úterního rána krátce poté, co otevřel Instagram a přečetl si nové negativní komentáře.

Vzkazy od zápasníků

Tohle je celkem zajímavá vsuvka. Kromě fanoušků se Sajadovi ozvalo i několik zápasníků. Z toho, co nám bylo odhaleno, byli dva z OKTAGONu MMA, ale podstatně více z řad RedFace či Clashe. Jedním z nich byl například i Žralok Patrik, který si na Hulka nevybíravě došlápl, což v něm vyvolalo další emoce.

„Nebudu se zabývat nikým z vaší malinké a nenávistí nacucané země. Lituju toho, že jsem vás tak proslavil. Všichni mě teď vyzývají, protože vědí, že jsem generál této hry. Nejlepší zápasník ze všech a nejsilnější muž v Íránu. Chcete zápas? Přijeďte za mnou do Búšehru. Tímto končím tuhle konverzaci, ostatní jdou do bloku,“ dodal Hulk, který možná ještě netuší, že RedFace kontaktovala íránskou policii a zálohu v řádu statisíců bude chtít zpátky. Tomu se on sám zatím vehementně brání. Tento příběh tedy ještě bude mít slušnou dohru. Další články