Sleduj nás

Ian Garry: Jsem větší i rychlejší než Khamzat. Co mi asi může udělat? Hodí mě na zem? Jen ať to zkusí!

Ian Garry: Jsem větší i rychlejší než Khamzat. Co mi asi může udělat? Hodí mě na zem? Jen ať to zkusí!Foto: UFC

Zápas, který by chtěl vidět celý svět. Bitva neporažených, a navíc extrémně talentovaných bojovníků, by hodně napověděla o situaci na vrcholu veltrové divize.

Čečenský Vlk se momentálně připravuje na prožití největšího muslimského svátku roku Ramadánu. Měsíc každodenního půstu, kdy se bojovník může najíst a napít až po setmění, si na formě jednoho uchazečů o titul vybere nemalou daň. Khamzat kvůli tomu odpískal svoji účast na turnaji UFC 300 a jeho další zápas je stále v jednání. Uchazečů se samozřejmě najde dost.

Jedním z nich je Ian Garry, který se blýskl na turnaji UFC 298, kde se střetl s Geoffem Nealem. Krásný zápas rozhodla přesnost mladého bijce, který byl několikrát blízko k finálnímu úderu. Neporažený Ir se v poslední době přestřeluje s kdekým, ale podle Dany Whitea by se měl víc než na spory na internetu zaměřit na svoji kariéru.


„Každý, kdo se chce v tomhle byznysu prosadit, se jednou dostane do bodu, kdy musí zablokovat všechny postranní vlivy. Koho zajímá, co se píše na netu nebo říkají média. Soustřeď se na sebe a na svoji kariéru,“ poradil boss UFC své hvězdě. Garry si jeho slova bere k srdci, a tak se zaměřil na souboj s bojovníkem, který by byl obrovskou výzvou.

„Rád bych bojoval s Khamzatem v Dublinu. Všichni říkají, jak je neporazitelný, ale já si myslím svoje. Tenhle zápas mě strašně zajímá, protože chci pořád posouvat svoje limity. Co by se mi asi tak mohlo stát? Zkusí mě hodit na zem? Ok, tak ať zkusí. Jsem větší i rychlejší než on. Navíc je hned unavený, a to já ne! Chci toho zas*_ného Vlka, abych mu udělal loktem díru do hlavy,“ vyzval Ian jednoho z nejděsivějších bojovníků současnosti. Chimaevova odpověď zatím není známa, ale dá se předpokládat, že by jej Garry měl jako soupeř zaujmout.


Zdroj: sportingpost.com


Další články