Sleduj nás

I kdybych tam měl chcípnout, tak v té odvetě vyhraju, cílí Karlos na reparát s Attilou

I kdybych tam měl chcípnout, tak v té odvetě vyhraju, cílí Karlos na reparát s Attilou

Karlos Vémola a Attila Végh mají za sebou další střet. Ten se tentokrát neuskutečnil v kleci, nýbrž během závodu na AirBiku, kde oba borci soutěžili o to, kdo během pěti minut spálí více kalorií.

Terminátor již od samotného počátku cítil, že je tato výzva právě jednou z příležitostí, jak si aspoň malým poměrem říct o reálnou odvetu. A proto dal do tohoto kondičního testu všechno.

Hned po první minutě jízdy spálil přes 30 kalorií, poté lehce zpomalil a pak to zase rozjel. V samotném závěru spálil 108 kalorií, o 12 více než jeho slovenský soupeř.

vemola_vegh_novotny_vyzva

„Věděl jsem, že tohle je jedna z cest, která mě dovede k odvetě. Ten náš první zápas bohužel skončil brzy, tam jsem nemohl ukázat srdce, tady jsem ho však ukázal,“ reagoval Karlos sedící na AirBiku, na kterém se pár chvil předtím odhodlal k neuvěřitelnému výkonu.


„Nejezdím na kole, mám kratší nohy, mám kratší ruce. I kdybych u toho měl chcípnout, tak bych nezavolal trenérovi, že jsem prohrál, musel jsem vyhrát. A stejně to bude i v té odvetě v kleci. I kdybych tam měl chcípnout, tak v té odvetě vyhraju. Ukážu to lví srdce, stejně jako tady,“ říkal odhodlaně.

„Uznávám, že Karlos udělal fakt obrovské číslo,“ chválil svého soupeře v této kondiční výzvě Attila. „Pokud se bude Karlíto takhle snažit, tak možná že z toho něco bude,“ pronesl s úsměvem na otázku k případné odvetě.


Další články

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím

OKTAGON se pustil do odtajňování zápasové karty pro oba turnaje, které bude v červenci hostit pražská Štvanice. K věhlasným jménům jako Karlos Vémola a Ivan Buchinger přibyly dvě atraktivní persony, které si vyhrožují násilím již více než půl roku. Právoplatný šampion pérové váhy Mate Sanikidze je připravený hájit svoji pozici proti dočasnému držiteli opasku Losene Keitovi.

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím