Sleduj nás

I kdybych tam měl chcípnout, tak v té odvetě vyhraju, cílí Karlos na reparát s Attilou

I kdybych tam měl chcípnout, tak v té odvetě vyhraju, cílí Karlos na reparát s Attilou

Karlos Vémola a Attila Végh mají za sebou další střet. Ten se tentokrát neuskutečnil v kleci, nýbrž během závodu na AirBiku, kde oba borci soutěžili o to, kdo během pěti minut spálí více kalorií.

Terminátor již od samotného počátku cítil, že je tato výzva právě jednou z příležitostí, jak si aspoň malým poměrem říct o reálnou odvetu. A proto dal do tohoto kondičního testu všechno.

Hned po první minutě jízdy spálil přes 30 kalorií, poté lehce zpomalil a pak to zase rozjel. V samotném závěru spálil 108 kalorií, o 12 více než jeho slovenský soupeř.


vemola_vegh_novotny_vyzva

„Věděl jsem, že tohle je jedna z cest, která mě dovede k odvetě. Ten náš první zápas bohužel skončil brzy, tam jsem nemohl ukázat srdce, tady jsem ho však ukázal,“ reagoval Karlos sedící na AirBiku, na kterém se pár chvil předtím odhodlal k neuvěřitelnému výkonu.


„Nejezdím na kole, mám kratší nohy, mám kratší ruce. I kdybych u toho měl chcípnout, tak bych nezavolal trenérovi, že jsem prohrál, musel jsem vyhrát. A stejně to bude i v té odvetě v kleci. I kdybych tam měl chcípnout, tak v té odvetě vyhraju. Ukážu to lví srdce, stejně jako tady,“ říkal odhodlaně.

„Uznávám, že Karlos udělal fakt obrovské číslo,“ chválil svého soupeře v této kondiční výzvě Attila. „Pokud se bude Karlíto takhle snažit, tak možná že z toho něco bude,“ pronesl s úsměvem na otázku k případné odvetě.


Další články