Sleduj nás

I AM FIGHTER 4: Novák vs. Flégr - Mladí talenti, kteří si v sobotu splní své sny

I AM FIGHTER 4: Novák vs. Flégr - Mladí talenti, kteří si v sobotu splní své sny
Dohromady je jim patnáct let a váží necelých 60 kilogramů, přesto vzbudili v tomto týdnu obří pozornost na sociálních sítích. V sobotu večer pak od 17:30 hodin otevřou galavečer IAF 4 v pražském Kongresovém centru. A byť půjde o úvodní zápas celé akce, půjde v mnoha ohledech o výjimečnou akci.

Mnoho příběhů napíše sobotní galavečer IAF 4. Můžete se na něm hlásit i do reality show. Dozvíte se o nejbližších plánech. A že budou hodně zajímavé. Na konci večera také budeme znát jméno domácí jedničky amatérské lehké váhy.

A také splníme jeden malý sen dvěma hochům, kteří se teprve nedávno naučili číst a psát. Ale vedle školy se také zdokonalují na tatami. Osmiletý Nikolas Novák a o rok mladší Milan Flégr.


„Mým přáním je mít jednou zápas na velké akci před diváky. Před pořádným kotlem,“ vyznal se během covidové pauzy Novák. Po debutu v kleci týden zpět si může své přání odfajfkovat už tuto sobotu. Mostecký rodák začal ještě v předškolním věku s judem, následně se pustil do MMA, stejně jako velkou část z nás jej ale v rozletu zastavila koronavirová omezení.

Na rozdíl od některých jiných se ale ke sportu vrátil hned, jak to bylo možné. Trénuje ve Star Gymu Most, postoj si pak zlepšuje jak v Chomutově u Jirky Žáka, tak v Teplicích. Že z něj může vyrůst časem opravdu komplexní bojovník, dokazuje fakt, že po začátcích s judem má za sebou už tři duely v thajském boxu.


Milovník hip-hopu a Marpa, jehož sportovním vzorem je ruská legenda Fjodor Jemeljaněnko, ale proti sobě bude mít podobně zkušeného protivníka. Vždyť pražský rodák Milan Flégr začal s bojovými (úpolovými) sporty už ve čtyřech letech. Za tři roky stihl svěřenec Jána Horáka a obdivovatel irského bouřliváka Conora McGregora několik zápasů v grapplingu, BJJ, thajském boxu i řecko-římském zápase.

Kde sledovat I AM FIGHTER?


ppv i am fighter 4

„Oba jsou důkazem, že se dá bojovým sportům věnovat od raného věku. Že jsou skvělé pro komplexní sportovní rozvoj dítěte. Přesvědčit se můžete sami, stačí si zakoupit naše PPV za 8,9 eur skrze Livebox.cz. Kluci se nám už nevešli na hlavní fightcard, která poběží od 18:00 hodin na O2 TV Sport, proto jsme to museli vyřešit takto. Skrze PPV samozřejmě můžete sledovat nejen tento zápas, ale celý galavečer,“ říká k souboji malých talentů promotér Petr „Píno“ Ondruš.

Nejen Nováka s Flégrem, ale všechny přímé účastníky sobotního galavečera IAF4 můžete vidět naživo už v pátek 15. dubna 2022 od 18:00 hodin v One Club Prague na veřejném vážení, na které jste všichni srdečně zváni. Vstupenky na turnaj I Am Fighter 4.

Další články