Sleduj nás

Hvězdy domácí i světové scény komentují fantastické vítězství Jiřího Procházky. Našel se ovšem i jeden kritik

Hvězdy domácí i světové scény komentují fantastické vítězství Jiřího Procházky. Našel se ovšem i jeden kritikFoto: UFC

Epické a velmi důležité vítězství na nejsledovanějším turnaji za dlouhou dobu. Jiří Procházka se vrátil na vítěznou vlnu ve velkém stylu. Jeho triumf rezonuje na sociálních sítích a komplimenty se jen hrnou.

Opět to dokázal! Český bojovník rozpoutal v kleci bouři, která totálně spláchla jeho upovídaného soupeře. Slova o falešném samuraji zhořkla Rakičovi v ústech, protože poznal, že se Jiří nevzdává v žádném okamžiku a dokáže rány přijímat s úsměvem na tváři. Dokonalá ukázka válečnického ducha uhranula MMA fanoušky a šéf UFC Dana White ji ocenil bonusem za výkon večera. Jiří tak kromě chvály získal i příjemných 300 tisíc dolarů.

„Neskutečný bojovník. V každém okamžiku jde po ukončení. To prostě musíte milovat,“ rozplýval se nad výkonem české jedničky například takový Terrance McKinney.


„Wau, Jiří je prostě zvíře! Vlétl tam, přežil všechno a rozdal strašné bomby,“ popsal dění v kleci proslulý komentátor Joe Rogan.

 „Každý má nějaký bojový plán, dokud proti sobě nemá naštvaného Východoevropana, který stoprocentně věří, že je samuraj, a pálí vám bomby na bradu,“ pobavila svým komentářem Molly McCann.


„Procházka, pane jo! Dostával strašnou nakládačku v prvním kole, a pak bum, ve druhém to ukončí ve velkém stylu. To je zabiják!“ ocenil Jiřího výkon šampion Bellatoru Johnny Eblen.

„Jak se říká, je těžké ho zabít. Pro Jirku to platí stoprocentně. Říkal jsem, že je strašně těžké před ním patnáct minut stát. Rakič to zvládl prvních pět, ale potom už ne,“ prohlásil v televizním studiu Karlos Vémola.

Nemůžete stát a přebíjet se se samurajem. Velká gratulace, Jiří,“ přispěchal s pochvalou Jan Blachowicz, který se stále zotavuje ze svých problémů s ramenem.


„Ankalaev vs. Procházka o pozici vyzývatele,“ zahrál si na matchmakera Islam Makhachev, který by chtěl Jirku vidět proti svému krajanovi. Uvidíme, zda UFC bude o tento zápas stát, nebo nabídne českému samurajovi rovnou šanci zabojovat o titul.

„Jiří je fakt strašně tvrdý, ale nemá žádné IQ,“ překvapil kritikou Belal Muhammad. Američan s palestinskými kořeny byl ovšem při své kritice velice osamocený a fanoušci mu dali u jeho komentáře co proto. Belal to schytal za svůj nudný styl a bylo mu doporučeno, aby si z Jiřího touhy rozhodnout duel před limitem něco vzal.

Zdroj: sít X, Instagram


Další články