Sleduj nás

Hvězda UFC promluvila o svém zatčení. Jamahal Hill potrestal svého bratra za špatně provedený úklid

Hvězda UFC promluvila o svém zatčení. Jamahal Hill potrestal svého bratra za špatně provedený úklidFOTO: UFC

Bývalý šampion polotěžké váhy se svým přečinem zařadil do vybrané společnosti UFC bojovníků, kteří se dostali do křížku se zákonem.

Hill se jako jeho slavnější kolegové dopustil domácího násilí, ale překvapivě nenaložil své partnerce, ale „pouze“ bratrovi.

Jamahal Hill byl 27. listopadu ráno zatčen a obviněn z domácího násilí s přitěžujícími okolnostmi. Podle zprávy úřadu šerifa okresu Kent se měl Hill dopustit útoku na svého bratra Jamese Hilla.


Hvězda UFC si svého sourozence najala na úklid domu, protože bývalý šampion byl několik měsíců mimo. Kromě obvyklého zvelebení se jednalo hlavně o vyházení zkaženého jídla z lednice a také z mrazáku, který se nacházel v garáži. Na ten měl James zapomenout, a tak vznikl spor, který skončil tvrdou inzultací.

Hill bratrovi vyplatil za práci tři stovky dolarů, ale po nalezení nedostatků chtěl polovinu peněz zpět. To vyvolalo rvačku, která skončila vyraženým zubem a monoklem okolo levého oka Jamese Hilla. Bizarní spor o nesmyslně titěrnou částku bude mít zřejmě soudní dohru, protože oba bratři si stojí za svojí pravdou a nehodlají ustoupit. Jamahal se po dlouhém mlčení odhodlal ke krátkému prohlášení, které ale příliš nových informací nepřineslo.


„Dneska se objevila hromada zpráv o situaci, která se stala, když jsem byl doma v Michiganu na prázdninách. Řeknu jen tolik, že je to v tuto chvíli otevřený případ. Bylo mi doporučeno o tom příliš nemluvit, což hodlám respektovat. Chci jen uvést, že se těším, až vyjde pravda. Na ten den si počkám a moc se na něj těším. Lidé, kteří mě znají a vědí, jaký mám charakter, stojí za mnou s zůstávají mi věrní. To je momentálně vše, co k tomu mohu říct,“ stojí v prohlášení, které očividně koncipoval spíš Hillův právník než sám zápasník.

Jamahal tak kromě léčby utržené achilovky musí řešit i krajně nepříjemný spor, do kterého je zapletena jeho rodina.

Zdroj: TMZ.comDalší články