Sleduj nás

HuHu Procházka je větší frajer jak Benda, ten je ze mě pos***ý, má jasno Jarda Kotlár

HuHu Procházka je větší frajer jak Benda, ten je ze mě pos***ý, má jasno Jarda KotlárFOTO: TOP FIGHT

Kdepak nějaký Karlos Benda, ten má jen velkou pusu a nulové činy, hrozně bych si na něm smlsnul, tvrdí Jaroslav Kotlár. 

Kotlár Sekurity má za sebou premiéru v kleci strachu, kterou ověnčil rychlým vítězstvím nad Lukášem HuHu Procházkou. Po tomto boji musel vzdát svému soupeři hold, ale zároveň si došlápl na starého soka Karlose Bendu, který se údajně skrývá a krčí někde v koutě. 

„Karlos Benda o mně všude mluví a všude ze sebe dělá krále, ale přitom ze mě byl posraný a do klece strachu nenastoupil… 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Takže abyste věděli, pan HuHu Procházka je větší frajer než Benda. Karlos je posranej jako lachtánek. 

Na hubě má každej, ale skutek utek. Kdyby byl Karlos frajer, tak by do té klece strachu se mnou nastoupil. On na to ale nemá, má pouze na puse.


Já jinak budu pokračovat. Určitě se můžete těšit na mé další zápasy v kleci strachu. Budou létat bomby a granáty, bude to rychlý a tvrdý,“ zněla Jardova reakce, jíž natočil na své sociální sítě.

Pohled z druhé strany barikády

Abychom ten pohled měli kompletní, musíme si přidat i názor z druhé strany barikády, tedy od Karlose Bendy. Ten na Kotlárova slova stručně reagoval a vyčinil mu, jak moc se plete. 

„Jarda si zase rýpnul, což je v pořádku, že se bojím apod. Já jenom v první řadě podotknu, že mi od Clashe nepřišla žádná nabídka (abych se s Jardou utkal jako náhradník při absenci Abeho Charváta) a ve druhé řadě jediný, kdo se bojí, je Jarda. 


Já jsem mu kývnul na odvetu, kývnul jsem mu na odvetu v MMA. To, že si nyní vymýšlí nějakou klec strachu, to mě vůbec nezajímá. My dva jsme měli zápas v MMA, ne v kleci strachu.

O tomhle to celé je, že jediný, kdo má strach, je Jarda, a proto si vymýšlí nějaká nová pravidla. Protože ví, že v normální kleci by to se mnou měl zatraceně těžké. Takže když Jarda začne mluvit o tom, kdo má strach, měl by se nad sebou nejprve sám trošičku zamyslet,“ zněla Karlosova odpověď. 


Další články