Sleduj nás

Hooker: Pokud porazím Poiriera, tak tu zbydou už jen tři soupeři, kteří pro mě mají smysl

Hooker: Pokud porazím Poiriera, tak tu zbydou už jen tři soupeři, kteří pro mě mají smysl

Dan Hooker, který do svého souboje s Dustinem Poirierem vstupuje jako papírový outsider, je připravený dopustit se překvapení a vydobýt si pozici na špičce žebříčku lehké váhy. Pakliže se mu to podaří, tak prý bude mít v merku zápasy s pouhými třemi soupeři, kteří pro něho dávají smysl.

O koho se jedná? „Pokud porazím Dustina, tak pro mě jsou reálné tři scénáře. Jedním je boj o titul, druhým zápas s Tonym Fergusonem a třetí duel s Conorem McGregorem,“ prozradil Hooker, jemuž osobně se nejvíce zamlouvá první zmíněná verze. „Cítím, že když vyhraju, a zejména zdali se mi to podaří před limitem, tak budu mít nejvyšší nárok na příští titulovou výzvu.“

Dan „The Hangman“ Hooker (20-8) se aktuálně nese na vlně tří výher, přičemž ta poslední přišla v těsném bodovém poměru nad Paulem Felderem. Ještě předtím si však dokázal poradit s Alem Iaquintou či Jamesem Vickem.


„Počítám s tím, že pokud vyhraju, tak se ocitnu ve výhodné pozici, po které ostatní budou toužit a sami mě začnou vyzývat,“ pokračoval ve výpovědi pro Submission Radio třicetiletý novozélandský bojovník. „Takže jestli takový Tony Ferguson bude chtít, může pak požádat UFC o duel se mnou. Já už nikoho vyzývat nebudu, to jsem dělal několik dlouhých let předtím a nikdy jsem nebyl vyslyšen,“ uzavřel Hooker, který s předstihem tuší, že Poiriera porazí. Již nadcházející sobotu v noci zjistíme na tuto otázku odpověď.


Další články