Sleduj nás

Holly Holm se i navzdory tlaku o konci kariéry nevzdává: Chci, abyste věděli, že z boje neutíkám!

Holly Holm se i navzdory tlaku o konci kariéry nevzdává: Chci, abyste věděli, že z boje neutíkám!

Jak už tomu bývá v každém sportu zvykem, někdy si sáhnete na vrchol a užíváte si momenty slávy, jindy naopak spadnete na zem a zažíváte pocity zklamání. V případě bývalé šampionky bantamu Holly Holm se bohužel nyní bavíme o té druhé možnosti, která byla důvodem mnoha lidí, aby ji už definitivně odepsali. Ona sama je však ještě hodlá přesvědčit o opaku.

„Vždy jsem říkala, že mi byla dána možnost žít si svůj sen, ale ve skutečnosti jsem nikdy nesnila o tom, že dostanu kopačkou do hlavy. Je to jako noční můra, ze které když se ráno probudíte, tak si uvědomíte, že to vlastně nebyl sen, že se to doopravdy stalo,“ pravila Holm, která kdysi podobným způsobem porazila dříve neporaženou Rondu Rousey.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Ale i tak chci, abyste věděli, že jsem v pořádku a že z boje ještě neutíkám! Zažila jsem teď sice spoustu zklamání, ale vedu si dobře. Velice si vážím vaší lásky a podpory, a kdybyste si náhodou chtěli nechat zdarma zvětšit rty, nechte se kopnout do obličeje,“ zažertovala.

Holly Holm z posledních sedmi zápasů vyhrála pouhé dva. Předposlední duel, v němž uspěla, jí zajistil titulovou bitvu s Amandou Nunes, avšak když Dana White viděl, jak rychlý měla ta bitva spád, ihned po zápase navrhl, že by bylo lepší, kdyby Holly přehodnotila své budoucí plány a zvážila odchod do důchodu. Jednalo se o věc, o které si s ní chtěl ještě v soukromí promluvit, nicméně jak se nyní zdá, ona už učinila rozhodnutí za něj.Další články