Sleduj nás

Holloway by si raději měl zacpat uši. Dana White hovoří o nejlepší pérové váze všech dob

Holloway by si raději měl zacpat uši. Dana White hovoří o nejlepší pérové váze všech dob
Max Holloway, Conor McGregor i José Aldo ostrouhali. Dana White odhalil, že je nejlepší pérovou vahou všech dob někdo jiný.

A my nemusíme chodit ani nijak daleko, abychom pochopili, o kom je skutečně řeč. Šampion Alexander Volkanovski v UFC ještě neprohrál, a navíc se zde nese na vlně jedenácti výher.

Během této vítězné linie narazil na jména, jako jsou José Aldo, Korejská Zombie, Brian Ortega, a především pak Max Holloway, nad nímž drží už dvě výhry. Tyto skalpy mu údajně zajistily pozici absolutní jedničky, s čímž souhlasí i Dana White.

„Víte, chovám respekt ke všem, co zde něco dokázali, ale pravdou je, že čistě v rámci pérové váhy Alex došel nejdál. Takže s ohledem na události, které se datují k dnešnímu dni, považuji Alexe za nejlepší pérovou váhu všech dob,“ uvedla sama hlava UFC.

Volkanovskiho nyní čeká trilogie s Maxem Hollowayem, kde může svůj status absolutní jedničky jenom potvrdit. A pokud se mu to podaří, bude ho čekat přesun do lehké váhy.


„Alex je v takové pozici, že si může začít určovat podmínky. Jestli porazí Hollowaye i potřetí, pak mu ten boj o pás lehké váhy budeme muset dát,“ prozradil Dana White serveru The Mac Life.

Další články