Sleduj nás

Hlavní zápas UFC 300 očima bývalého šampiona: Hill má šanci pouze v úvodu, rozehřátý Pereira je nezastavitelný!

Hlavní zápas UFC 300 očima bývalého šampiona: Hill má šanci pouze v úvodu, rozehřátý Pereira je nezastavitelný! FOTO: UFC

Turnaj roku je tady! UFC 300 nabídne souboje těch nejlepších zápasníků, které má prestižní světová organizace na soupisce. Poctu nastupovat na této extrémně sledované akci jako poslední dostane dvojice Pereira a Hill.

Predikce a tipy všech možných odborníků plní internetové stránky, které se věnují bojovým sportům. Fanoušci mají ve svých preferencích jasno. Alex Pereira je favoritem, na kterého sází více než sedmdesát procent hráčů, přičemž drtivá většina věří, že Brazilec vyhraje knokautem. Abychom byli konkrétní, jedná se o neskutečných pětadevadesát procent!

„Poatan“ tyto předpoklady potvrdil svým vystoupením na oficiálním boxovacím trenažéru, který se nachází v UFC Performance Institutu. Rekord Francise Ngannoua z roku 2018 činil 129 000 jednotek výkonu, což odpovídá 96 koňským silám. Prakticky je to stejné, jako kdyby vás trefila Škoda Fabia v rychlosti okolo padesáti kilometrů za hodinu. Alex se svým pokusem dostal na šílených 191 000 a posunul laťku tvrdosti úderu na hranici možného i nemožného.


Brazilský šampion, který se předvede ve své první obhajobě, tedy ověřeně disponuje knokautovou silou schopnou uspat kohokoliv. Jamahal Hill není samozřejmě žádný nazdárek, ale pro návratový zápas po zranění má asi nejhoršího možného oponenta. Jak by mohl nejsledovanější zápas UFC 300 probíhat, předpověděl budoucí člen Síně slávy Henry Cejudo.

„Pokaždé, když se pustím do analyzování nějakého zápasu, tak si uvědomím, kdo tady disponuje větší silou a kdo se bude muset přizpůsobit. Alex je ten, kdo bude diktovat dění v tomhle zápase. Bohužel pro něj, má pomalé starty. To už předvedl s Adesanyou. Druhá věc je, že ten chlap je opravdová zombie. Je hrozně těžké ho zabít a pořád se v zápase zlepšuje. Pokud Hill vyhraje, tak jedině v prvním nebo druhém kole. Pokud nechá Alexe rozjet, tak dopadne hodně špatně,“ predikoval Cejudo v rozhovoru s Jonem Anikem.Další články