Sleduj nás

Hladový Anthony Smith chce ulovit další velkou rybu: Budu tím prvním, kdo porazí Jona Jonese!

Hladový Anthony Smith chce ulovit další velkou rybu: Budu tím prvním, kdo porazí Jona Jonese!

Anthony „LionHeart“ Smith si užívá své vítězství z UFC Fight Night 138, kde jako hvězda večera porazil Volkana Oezdemira, a už teď vyhlíží svou další velkou výzvu… možná největší v jeho životě. Urostlý třicetiletý Texasan touží jako první člověk srazit na kolena Jona Jonese v boji!

„UFC 232, tam se rozhodne. Přeju si, aby Jon vyhrál, protože pak ho budu moct dostat já, a to se teprve ukáže, jak vypadá opravdový fight,“ svěřuje se muž, kterému chutnají velké výzvy a s nově nabitým sebevědomím se nebojí vyhledávat ty největší. 

Anthony „LionHeart“ Smith si užívá své vítězství


Ve hře je několik proměnných, které se musí stát, aby k onomu hvězdnému střetu došlo. Jednak musí Bones při svém návratu porazit Gustafssona, a jednak musí padnout nebo se minimálně oddálit duel o případný titul v těžké váze s Danielem Cormierem. Tento druhý krok je opět závislý na bodu jedna.

„Rozhodně to neříkám proto, že bych chtěl, aby Gustafsson prohrál, jen jsem trochu hamižný a jde mi o své vlastní ambice. Chci být vůbec tím prvním, komu se povede Jonese srazit na kolena, protože s někým, jako jsem já, on ještě nebojoval. Mě tak snadno nesundáte pár ranami,“ uvádí. 


Anthony Smith vyhlíží soupeře

Aby nám potvrdil své odhodlání, již teď dopředu UFC sdělil, aby mu nepředhazovali někoho jiného. „Ihned, jak jsem přijel po svém souboji s Oezdemirem domů, jsem všem řekl, že si teď potřebuju chvíli odpočinout, protože mám své velké plány, které chci uskutečnit,“ potvrzuje. 

Největším otazníkem je, jestli je ale nebude muset přehodnotit, protože ve hře je ještě DC, který právě obhájil svůj pás v těžké váze. Tento šampion nám prozradil, že nevidí důvod, proč by měl Jonesovi dávat šanci bojovat o titul, což je ale trochu rozporu s jeho nedávným interview, kde potvrdil, že „Bones“ by měl být tou poslední zkouškou v jeho kariéře. Tak uvidíme, jak se to vyvine…Další články