Sleduj nás

Hill: Pereira opravdu není na mém levelu! V kleci ho roztrhám

Hill: Pereira opravdu není na mém levelu! V kleci ho roztrhámFOTO: UFC

Hádanka o hlavním zápase nejočekávanějšího turnaje roku je konečně rozluštěna. UFC 300 završí první titulová obhajoba Brazilce Pereiry, kterého prověří bývalý šampion Jamahal Hill.

Týdny spekulací jsou u konce. V půlce dubna sice neuvidíme v kleci ani Conora McGregora nebo Toma Aspinalla, ale i tak se bude rozhodně na co dívat. Jamahal Hill svůj titul neztratil v boji, ale musel ho odevzdat z důvodu zranění. Američan je tak plný odhodlání vrátit se zpět na vrchol divize. Ten ovšem nyní opanuje extrémně nebezpečný Alex Pereira, který po diktátu v Glory ničí soupeře i v UFC.

Poslední, kdo se o kvalitách vytáhlého Brazilce přesvědčil, byl Jiří Procházka. Český samuraj se s „Poatanem“ utkal na turnaji UFC 295 a stačila vteřina nepozornosti a skončil knokautován. Trpělivý výkon současného šampiona ovšem na jeho předchůdce příliš velký dojem neudělal.


„Alex odvedl v souboji s Jiřím docela dobrou práci. Dostal se ale několikrát do úzkých, a nakonec byl rád, že vyhrál. Nebyl jsem z jeho výkonu nijak ohromený. Já jsem o hodně levelů jinde než oba dva. Už se nemůžu dočkat až to budu moct ukázat. V kleci ho doslova roztrhám na kousky a všichni uvidí, jak jsem opravdu dobrý,“ spustil Jamahal Hill svoji obvyklou rétoriku plnou chvástání a dehonestace oponentů pro web pasionmma.

Pro Alexe bude tento souboj opět svým způsobem speciální, protože Američan totálně zdemoloval jeho mentora Glovera Teixeiru. Brazilský veterán se s Hillem střetl na turnaji UFC 283 a jen jeho nadlidská odolnost způsobila, že zápas skončil po pěti kolech na body. V kleci jsme totiž viděli velmi jednostrannou podívanou.


Čerstvě ohlášený zápas má sice velmi solidní atributy a slibuje pořádnou rvačku, ale přesto se řeší, zda je hodný této pozice na kartě. Spousta amerických fanoušků totiž již teď považuje za hlavní zápas bitvu mezi Justinem Gaethjem a Maxem Hollowayem, kde bude ve hře titul pro největšího grázla BMF.


Další články