Sleduj nás

Heroes Gate - Brichta Leoš - Kasab Eshref

Heroes Gate - Brichta Leoš - Kasab Eshref

Jediný duel podle pravidel MMA, kterého se na Heroes Gate 22 dočkáme, bude mít v režii Leoš Brichta a jeho soupeř Eshref Kasab. Tento reprezentant rakouského Gymu 23 má zatím perfektní bilanci 4 výher a 0 proher.

Všechna vítězství získal před limitem TKO. Pravdou ale je, že jeho soupeři buď debutovali nebo měli negativní bilanci. Nyní narazí na úplně jinou kvalitu, kterou představuje jeden z největších českých talentů, skvělý Leoš Brichta. Ten se na půdě Heroes Gate představí poprvé od nepříjemného zranění na Heroes Gate 19. Zde si hned v prvním kole zápasu s Mindaugasem Vaisnorasem utrhl vazy v kotníku a musel absolvovat dlouhé léčení a rehabilitaci.


Návrat, který si načasoval na říjen loňského roku, dopadl na výbornou. Na akci Fusion Fight Night 22 přejel nadějného německého bojovníka Philippa Haarburgera a ukončil ho TKO v prvním kole. Nyní se svěřenec Marka Lončáka chystá sejmout gloriolu neporazitelnosti i Eshrefu Kasabovi a podle nás se mu to podaří. Leoš měl vždy vynikající postoj, který vychází z jeho thajboxerské minulosti. Dynamikou a přehledem bude svého rakouského soka výrazně převyšovat.


Nyní, po zhruba dvouleté spolupráci s Eldarem Rafigaevem, se dá očekávat velký progres i v boji na zemi. Pokud se Leošovi podaří zůstat delší dobu bez zranění a získá potřebnou zápasovou praxi, může směle pomýšlet na trůn české jedničky v lehké váze. Kurz je nízký, proto se vyplatí počkat na vypsání pomocných sázek a vsadit na Brichtovo vítězství před limitem.


Další články