Sleduj nás

Heroes Gate 22 online: Fight card a výsledky

Heroes Gate 22 online: Fight card a výsledky

Další z galavečerů Heroes Gate, tentokrát s pořadovým číslem 22, nás čeká již tento pátek tradičně v hale Sparty na Podvinném mlýně. Na akci bude k vidění celkem devět zápasů. Jako obvykle to bude kombinace klasického boxu, MMA a K1. Při bližším pohledu na startovní kartu najdeme hned několik lahůdek, které nám matchmaker Pavel Touš přichystal. 

Hlavní pozornost na sebe strhává holandská superhvězda Albert Kraus. Tento 38letý borec, který má na kontě více než 120 zápasů, zvládl v roce 2002 ovládnout K1 MAX a o rok později se dostal do finále. Soupeřem mu tentokrát bude zástupce Lanna Gymu, skvělý Michal Krčmář. Ten se přesvědčil v zápase s Buakawem, že dokáže čelit absolutní světové špičce.


Dalším zápasem, který určitě stojí za zmínku, je vyhrocené pražské derby mezi Janem Rudolfem a Tadeášem Růžičkou. O tomto duelu se spekulovalo již delší dobu a nyní konečně dostanou oba borci šanci ukázat, kdo je lepší. V zápase podle pravidel MMA nás čeká návrat velkého talentu. Leoš Brichta, kterého vyřadilo na delší čas ošklivé zranění kotníku, ozkouší svou formu proti neporaženému rakouskému bojovníkovi Esrefovi Kasabovi.


Poslední zápas, na který upozorníme, je bitva Michala Reissingera s holandským obrem Dextrem Suissem. Palec Reissinger vždy předvede srdnatý výkon na hranici svých možností. Tentokrát to bude proti talentovanému borci z bašty K1 potřeba. Celý galavečer pořádá jako vždy Ladislav Kutil s manželkou. Lístky jsou k sehnání na v síti Ticketstream a v Kutil Gymu na recepci. Akce začíná v 18 hodin a je jisté, že o zábavu a kvalitní sportovní výkony nebude nouze.

Heroes Gate 22 Fight Card a výsledky

 • BOX 4x3min -82kg: Matúš Juráček vs. Sebastian Fabso
  - vítěz Matúš Juráček na body
   
 • K1 3x3min -71kg: Antonín Coufal vs. Nikita Kurbatov
  - vítěz Nikita Kurbatov na body
   
 • BOX 6x3min: Daniel Škvor vs. David Vicena
  - vítěz Daniel Škvor, KO v prvním kole
   
 • K1 3x3min -81kg: Matěj Kozubovsky vs. Juraj Tutura
  - vítěz Matěj Kozubovský na body
   
 • K1 3x3min -83kg: Dan Vítovec vs. Oskar Mosberg
  - vítěz Daniel Vítovec na body
   
 • K1 3x3min +91kg: Michal Reissinger vs. Dexter Suisse
   - vítěz Dexter Suisse na body
   
 • MMA 3x5min -70,3kg: Leoš Brichta vs. Grigorii Shestakov
  - vítěz Grigorii Shestakov, ve druhém kole triangle chocke
   
 • K1 3x3min -71kg: Jan Rudolf vs. Tadeáš Růžička
  - vítěz Tadeáš Růžička na body

  K1 3x3 -71kg: Michal Krčmář vs. Albert Kraus
  - vítěz Michal Krčmář na body

Další články