Sleduj nás

Henry Cejudo vyzval Amandu Nunes i Valentinu Shevchenko a nikdo nechápe, jestli to myslí vážně

Henry Cejudo vyzval Amandu Nunes i Valentinu Shevchenko a nikdo nechápe, jestli to myslí vážně

Zajímavých bitev mezi váhovými kategoriemi jsme si užili již dost, avšak aby muž mohl bojovat s ženou, to tu ještě nebylo. Henry Cejudo, jenž si po svém posledním úspěchu dal přezdívku „Triple C“ (trojí šampion), vyzval k duelu Amandu Nunes i Valentinu Shevchenko. Myslí tohle vůbec vážně?

Henry Cejudo (15-2-0) vystoupil v živém vysílání TMZ Sports, kde se ho ptali, jaké budou jeho další kroky. Jeho odpovědi byly dosti šokující a možná cíleně vzbudily pozornost.

„Víte, chtěl bych přidat do své sbírky další zlato, takže by se mi hodilo bojovat s vítězem z dvojice Frankie Edgar - Max Holloway (pérová váha). Přál bych si, aby to byl Frankie, a to hlavně kvůli jeho výšce,“ reagoval současný šampion muší a bantamové váhy a zároveň také zlatý olympijský medailista z roku 2008 (proto to Triple C).


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Honba za zlatem, zejména s Cejudovou výškou (163 cm), má svá omezení. Proto si Henry určil jistá pravidla.


„Hele, beru každého od 45 do 68 kilogramů. Jestli chce Amanda Nunes, jdu do toho. Klidně i Valentina Shevchenko, vyzývám vás, holky, a neberu žádné zajatce!“ vyřkl s šibalským výrazem ve tváři, který se postupně měnil ve zbraň hromadného ničení.

Říká se, že je Amanda Nunes nejlepší zápasnicí, jakou kdy historie smíšených bojových sportů viděla. A co hlavně, tak drží momentálně pásy ze dvou hmotnostních divizí.

„Já jsem takový lovec zlata,“ uváděl Cejudo. „Chci i její zlato!“ smál se, načež odkýval i možnost, že by se s výše zmíněnými dámami klidně utkal i v grapplingovém zápase. Inu uvidíme, co z toho vzejde.Další články