Sleduj nás

Henry Cejudo dostal povolávací rozkaz. Představí se na turnaji v Bostonu

Henry Cejudo dostal povolávací rozkaz. Představí se na turnaji v BostonuFOTO: OKTAGON MMA

Henry Cejudo má po svém návratu z důchodu domluvený druhý fight. Představí se na UFC 292 v Bostonu.

Bývalý šampion bantamové váhy, který po svém návratu na body podlehl Aljamainu Sterlingovi, se pokusí postupnými krůčky opět vyšlapat cestičku zpátky na vrchol. Ačkoliv mu Aljamain řekl, že mu druhou titulovou šanci již nedá, přesto si ji Henry pokusí získat.

Po dohodě s vedením organizace i soupeřem nám vznikl fight s Marlonem Verou, proti kterému se Cejudo představí na turnaji UFC 292 v Bostonu, kde se čirou náhodou objeví také šampion Sterling, který zde bude svůj mistrovský opasek obhajovat proti Seanovi O’Malleymu.


„Mám pro vás velké novinky, přátelé,“ oznámil Cejudo skrze své sociální sítě. „Dostal jsem nabídku na zápas, který mi dává smysl a který mě může posunout zpátky do toho titulového dění. Nemohl jsem odmítnout, uvidíme se v srpnu,“ vzkázal.

Ekvádorský bijec Marlon „Chito“ Vera se nesl na vlně čtyř výher, než letos v březnu jen velmi těsně prohrál na body s Corym Sandhagenem. Svou reputaci si tedy bude chtít napravit.


Na co si Henry bude muset dávat pozor, to jsou Chitovy nohy, kterými nedávno ukončil takového Frankieho Edgara nebo Dominicka Cruze. Henry je navíc vzrůstem menší bojovník, tudíž mu to tam bude snadněji létat.

Na druhou stranu je dle papírových předpokladů Cejudo favoritem, jelikož se předpokládá, že si v duelu prosadí svůj wrestling. Pokud by se to ale nestalo, mohla by ho čekat pěkně dlouhá a náročná noc.


Další články