Sleduj nás

Hearn: Trilogie s Wilderem není potřeba, zařiďme ihned souboj Fury vs. Joshua!

Hearn: Trilogie s Wilderem není potřeba, zařiďme ihned souboj Fury vs. Joshua!

Na velký sjednocující boj čekáme už strašně dlouho a doložky ve smlouvě nám říkají, abychom si ještě nějaký čas počkali. Joshuův manažer Eddie Hearn však už teď začal nabádat, aby Wilder s Furym potřetí nebojovali. Na řadě by rád viděl velké britské finále.

Dle dohody mezi Deontayem Wilderem a Tysonem Furym má poražená strana třicet dní na to, aby aktivovala klauzuli o odvetě – v našem případě trilogii. The Bronze Bomber má za sebou deset úspěšných obhajob na trůnu těžké váhy WBC, až při té jedenácté zklamal. Určitě si nenechá utéct příležitost, jak získat své žezlo zpátky.

Než bude trilogie oficiálně potvrzena, snaží se do hry vstoupit Eddie Hearn, jenž začal nabádat: „Brilantní výkon v podání Furyho! Všechny pásy patří Británii. Nikdo si nepřeje vidět trilogii s Wilderem, pojďme rovnou k sjednocujícímu duelu!“


Těžko říct, jak podobné tvrzení obstojí. Wilder má na další zápas právo. Koneckonců i na samotného Anthonyho Joshuu čekají povinnosti šampiona, začátkem léta by měl obhajovat svůj pás IBF proti Kubratu Pulevovi. Možná by však šlo plány přeskupit. Uvidíme, jak se k tomu federace postaví. 

„Říkám to už delší dobu a vítěz se musí utkat s Joshuou,“ urgoval Hearn. „Nikdo se nemůže považovat za boxerskou jedničku, dokud se nepotká s Anthonym. Teď máme příležitost provést velké britské finále, pojďme do toho!“ burcoval.Další články