Sleduj nás

Hall s Pudzianowskim si plácli a řeší se organizace! Prodejte už ty Kotláry do otroctví a udělejte to v Clashi, píší fanoušci

Hall s Pudzianowskim si plácli a řeší se organizace! Prodejte už ty Kotláry do otroctví a udělejte to v Clashi, píší fanoušciFOTO: TOP RANK

King Kong versus Godzilla je proti tomuto souboji jen dětskou hrou. Britský sympaťák, který dokázal zvednout půl tuny na mrtvý tah, vyzval zkušeného Poláka. Mariusz se již dávno mezi MMA bijci etabloval a pro Halla by se jednalo o pořádný test.

Polská legenda dokázala opanovat soutěž o nejsilnějšího muže světa těsně po začátku nového milénia. Pětinásobný vítěz se jednoho krásného dne rozhodl, že by jej lákal zápas v kleci a z původně epizodní záležitosti se vyklubala patnáctiletá kariéra. Mariusz během ní zvládl šestadvacet zápasů, ze kterých prohrál pouze osm! Vše pod vlajkou KSW. Polská organizace si na jeho úvodní vystoupení musela vzít půjčku, ale byl to právě Pudzianowski, kdo na turnaje přitáhl „obyčejné chlapy“, kteří rádi zvedají činky.

Eddie Hall se na scéně bojových sportů pohybuje mnohem kratší dobu. Angličan má za sebou jeden zápas v boxu, kdy podlehl Islanďanovi Bjornssonovi. Jeho MMA premiéra přišla na řadu minulý víkend, a to v rámci turnaje World Freak Fight League. Vše vypovídající název organizace předesílá, že se nejednalo o klasický zápas. Hall nastoupil proti bratrům z Polska, kteří vážili dohromady 130 kilo. Obrovský silák házel své drobné soky jako hadrové panenky a zvítězil ve třetím kole. Poté vyslal výzvu směrem k mnohem ostřílenějšímu Pudzianowskimu.

„Je to tvrdý a velký chlap. Navíc má v tomhle sportu skoro dvacet let zkušeností, takže by pro mě byl opravdu těžký soupeř. Doufám, že to ten bastard vezme, protože tohle je zápas, který by zajímal všechny. Jestli nepřijme, tak nechápu, proč mě pořád spamuje nějakými agresivními smajlíky,“ prohlásil Hall po své výhře.

Sedmačtyřicetiletý Polák se nenechal dlouho pobízet. Aktuálně má na kontě dvě porážky v řadě a Eddie by mohl být ideální soupeř na ukončení negativní série. Brit sice trénuje s dočasným UFC šampionem Tomem Aspinallem, ale zkušenosti Mariusze mu rozhodně chybí. Polák se navíc okamžitě pustil do promování zápasu. Na své sociální sítě přidal fotomontáž sebe s Hallem doplněnou popiskem: „Kdo by se chtěl ujmout bitvy gigantů?“


Zda duel proběhne v KSW, nebo se jej povede dohodnout jinde, je tedy otázkou. Sledovanost je však jasná již teď, takže pokud dokáže Tomáš Le Sy prodat všechny své zkušenosti, možná se dočkáme tohoto souboje i v Clash of the Stars.

"Zbavte se těch, co jen mluví a pak v kleci nic nepředvedou a využijte šanci mít takový zápas, Clash to v pohodě zaplatí. Navrhuji, prodejte Kotláry do otroctví a zaplaťte tohle," napsal fanoušek Ondra do komentářů na Top-Fight.

Zdroj: World Freak Fight LeagueDalší články