Sleduj nás

Gustafsson: Všichni vědí, že jsem první duel s Jonesem neprohrál

Gustafsson: Všichni vědí, že jsem první duel s Jonesem neprohrál

Velkolepá bitva o titul v polotěžké váze se blíží a oba válečníci si tak pomalu začínají připravovat svou munici, kterou zaútočí na toho druhého. V případě švédského borce se jedná o opravdu těžký kalibr, protože napovrch vytáhl téma, co nedalo už hodně lidem spát.

Ti, jež stojí na straně amerického zápasníka, jsou pochopitelně spokojení s tím, jak dopadla první vzájemná bitva 21. září v roce 2013, neboť v ní Jones vyhrál na body, ovšem ve skutečnosti šlo o jedno z těch těžších rozhodnutí, o nichž se dá dost dlouho polemizovat. A to mimo jiné spousta lidí dělá dodnes. 

Jon Jones tehdy přiznal, že se na ten souboj tolik nepřipravoval, protože se sžil se svou rolí favorita, a tak považoval více věcí jako samozřejmost. V ten moment ale ještě jméno Gustafssona bral na lehkou váhu. Bones se po dvou kolech vyčerpal a jeho protějšek ze severu Evropy mu zasadil několik klíčových úderů. 


Jon Jones tehdy přiznal, že se na ten souboj tolik nepřipravoval

„Všichni vědí, že jsem ten první duel vyhrál,“ uvedl pro The MMA hour švédský bojovník. „Tak už to ale bohužel chodí, někdy vám ve finálním součtu nejsou připsány zásluhy, na něž máte nárok. Jones byl v té době top, slavná osobnost, nikdo by ho nerad viděl prohrávat. Já jsem ale jiná liga, a proto je pro mě odveta skvělou příležitostí, jak to dokázat,“ pokračoval.


Jak bude tedy ten zápas probíhat? „To nedokážu přesně popsat. V člověku se vždy nahromadí spousta emocí. Vím, že ve je hře titul nového krále světa, tím se chci stát. Teď už mu však (Jonesovi) nebudu věnovat tolik respektu jako předtím. Chci ho zničit ještě před koncem, takže mu dávám maximálně čtyři kola,“ předpověděl.


Další články