Sleduj nás

Gustafsson přiznává: Nebyl jsem ve své kůži, Jones mě porazil hlavně takticky

Gustafsson přiznává: Nebyl jsem ve své kůži, Jones mě porazil hlavně takticky

Velká bitva, na níž s napětím čekaly miliony lidí, je za námi a už teď víme, že navrátilec Jon Jones byl opět korunován králem polotěžké váhy. Kde tedy udělal Gustafsson, jenž se na svého soka tak dlouho připravoval, chybu?

Druhé setkání a i druhá výhra Jona Jonese. Americký umělec, který poprvé vyhrál na body, tehdy prozradil, že nevěnoval svému švédskému protějšku během přípravy tolik pozornosti, díky čemuž se celý duel natáhl do krvavé řežby, z níž mohli mnozí jen velmi těžko určit vítěze. 

Druhé setkání a i druhá výhra Jona Jonese


Souboj na UFC 232 byl přeci jenom už o něčem jiném. Kdekdo si mohl myslet, že „Bones“ bude po dlouhodobé přestávce bez zápasu v kleci z formy, ovšem všichni podobně smýšlející se značně spletli. Jon celou dobu na sociálních sítích sdílel videa, kde trénuje údery, avšak na bojišti to bylo úplně něco jiného, co Gustafssona zaskočilo.

„Nebudeme si nic nalhávat, Jones byl tentokrát lepší,“ prozradil po odstupu času švédský borec, který sice balancuje okolo špičky žebříčku, avšak stále nemůže dosáhnout jeho vrcholu. „Jon přesně věděl, co dělá, zastavil mě hned v prvním kole,“ pokračoval ve svém hodnocení, v němž se nám snažil naznačit, že mu protivník poranil třísla. 


„Nemohl jsem se hýbat. Nebyl jsem vyčerpaný nebo tak něco, jen prostě byla limitována moje pohyblivost. Přesně to, na čem jsem závislý a bez čeho nejsem sám sebou,“ prozradil. „Je to velká rána nejen pro mě, ale i pro mou kariéru. Na svou další šanci si budu muset teď nějaký čas počkat,“ doplňuje.


Další články