Sleduj nás

Gustafsson: Dávám Jonesovi maximálně čtyři kola, než jeho hlava zaklepe o zem

Gustafsson: Dávám Jonesovi maximálně čtyři kola, než jeho hlava zaklepe o zem

Už je to tak, Jon Bones Jones se vrací na scénu a během UFC 232 (29. prosince) se střetne s mužem, kterého před dlouhými čtyřmi lety porazil na body. Tato švédská hora svalů o sobě však nyní tvrdí, že je mnohem zkušenější než dříve a Jonesovi to jednoznačně ukáže.

„Žádná úcta, žádný respekt. Nejsme přeci děti, abychom si spolu hráli jako naposledy, teď do toho půjdeme pěkně tvrdě,“ svěřuje se dnes již jedenatřicetiletý borec, který chce využít své šance v boji o titul.

Jonesův trenér však prozradil, že jeho svěřenec ani v době absence nelenil a pečlivě trénoval. „Co na tom záleží, všichni trénujeme, abychom se udrželi v kondici. Pokud tento duel projde přes čtyři kola, bude to náhoda,“ prorokuje.


Jon Bones Jones se vrací na scénu a během UFC 232

A co plánuje svému soupeři udělat? „Čeká ho čistý knokaut. Dávám mu čtyři kola maximálně, než se jeho hlava naposledy odrazí od země,“ říká důrazně, přičemž nevyzařuje žádné známky sebemenších pochybností.


Průběžné zprávy nám naznačují, že střet Jona Jonese s Alexanderem Gustavsonem bude hlavním soubojem večera. Ještě před nimi by měla vystoupit Cris Cyborg s Amandou Nunes, jež si to rozdají o titul v pérové váze.


Další články