Sleduj nás

Grznáre, ty si mě bereš do huby? Tak já tě olíznu a prásknu s tebou o zem, pálí Diego Kotlár

Grznáre, ty si mě bereš do huby? Tak já tě olíznu a prásknu s tebou o zem, pálí Diego KotlárFoto: Clash of the Stars

Provokativní komentář Filipa Grznára neunikl sokolímu oku Diega Kotlára, kterému po něm okamžitě vyskočil tlak.

Co se konala poslední tisková konference organizace Clash of the Stars, oháněl se Diego Kotlár častokrát hláškou, že je jeho nynější protivník Karlos Benda rasista. Když se ho jeho sok tázal, proč hned vytahuje takové drsné obvinění, tak mu Diego pouze odpověděl: „To poznám, ne? Vidím na člověkovi, když je rasista.“

Dle mnohých šumperský Terminátor tuto verbální při prohrál, ale možná jí docílil svého. Opět na sebe upoutal velkou pozornost veřejnosti, že se k němu muselo vyjádřit i několik známých osob. Jednou z nich byl i Filip Grznár.

„S tím rasismem hezky zalez, ty šmejde, nebo budeš mít problém se mnou!“ psal mu Filip. „Nikdo se k tobě, ty prase, rasisticky nechová, tak drž hubu! Potkáme se na turnaji a příjemné to nebude, to si pamatuj!“ vzkázal mu.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat

Diego cítí, že je v právu, a proto ho komentář Filipa Grznára tolik vytočil. Vzápětí mu skrze svůj TikTok natočil protichůdný vzkaz, kterým ho vyzývá k boji. Na řadu přijde hned po Bendovi.


„Grznáre, toto je vzkaz pro tebe, ty skřítku. Ty si mě bereš do huby? Ty si mě bereš do huby, tak příští Clash of the Stars se my dva utkáme. A takhle tě olíznu a takhle s tebou praštím o zem!“ pověděl Diego při aktu, ve kterém držel v ruce kornout zmrzliny, který nejprve olíznul a pak ukázkově rozšlehal o zem.


Cesta do OKTAGONu

Honza Kotlár tak nejspíš kvůli Grznárovi odloží svůj přesun do OKTAGONu MMA. Původně totiž plánoval, že přemůže Karlose Bendu, kterého nepovažuje za náročného soupeře, a pak se vydá na vyšší úroveň.

„Teď se připravují na Bendíka, toho sestřelím a potom půjdu do OKTAGONu. Rozjel jsem hlavně kondiční tréninky, ale Clashem to určitě neskončí,“ sdělil Honza během živého streamu na TikToku svému trenérovi Tomáši Pollakovi, čímž ho psychicky předem připravil na další tréninkovou etapu.

„Karlos Benda je soupeř, na kterého nemusím ani trénovat. Má levá ruka smrdí nemocnicí, pravá rovnou krchovem. Jdu si pro vítězství a pak půjdu do OKTAGONu,“ zopakoval Diego během svého živého streamu, čímž jasně nastínil své úmysly.


Další články