Sleduj nás

Grznár se omlouvá za neúčast na PCF, bolel ho prý zub

Grznár se omlouvá za neúčast na PCF, bolel ho prý zub

Velké zklamání zažili fanoušci, kteří navštívili galavečer PCF 21 a přišli na kulturistu a youtubera Filipa Grznára. Jeho soupeřem měl být Ján Metyl. Ten o bitvu dlouhodobě stál a nyní se jí málem dočkal. Zápas však byl v den konání zrušený. Proč?

Fanoušci se až v den turnaje dozvěděli, že Filip Grznár nenastoupí. Organizace mlčela, kulturista však naznačil, že to věděla minimálně tři dny před samotným večerem. Grznár tedy zveřejnil video, kde se omlouvá všem, co na jeho duel čekali. K tomu prozradil důvody, proč na fight nedošlo. Prý ho bolel zub, jenž se neobešel bez lékařské péče a následně i lékařské omluvenky. Sám bojovník tvrdí, že teď nemůže ani jíst a nějaký boj tak nepřipadal v úvahu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Známý internetový kulturista nadále přiznal, že organizátoři o jeho potížích věděli. Nebylo tedy jeho povinností zprávu oznamovat široké veřejnosti. PCF tak učinilo až v den konání turnaje.

Zklamaní fanoušci přeci jen budou mít naději, že se v budoucnu souboje dočkají. Ján Metyl a Filip Grznár se domluvili, že na jejich zápas jednou dojde, pouze to po této negativní zkušenosti nebude pod křídly PCF.Další články