Sleduj nás

Grznár: Je to jako mor, proto cigány zásadně odmítám! Jednoho sejmete a hned vás vyzve druhý

Grznár: Je to jako mor, proto cigány zásadně odmítám! Jednoho sejmete a hned vás vyzve druhýFOTO: Clash of the Stars

Filip Grznár je muž na roztrhání. O zápas s ním jeví zájem mnoho borců a jedním z nich je i zakladatel firmy Kotlár Security.

Výzva od Jaroslava Kotlára se poměrně rychle stala virální a mnohé bojové příznivce začala zajímat. Díky tomu se u Filipa Grznára množily zprávy, aby na ni odpověděl, což on také udělal.

Reakce ovšem není tak přívětivá, abychom se z ní mohli předčasně radovat. „Rád bych tady zareagoval na výzvu od pana Kotlára, protože mi to všichni jak dementi pořád posíláte… Mě to nezajímá. Přátelé, za dva roky, nebo skoro za tři, mi bude 40. Já nemůžu a odmítám zápasit s kýmkoliv, kdo má úplně stejné IQ. To prostě nejde,“ vyjádřil se Grznár k bojové výzvě pro Top-Fight.cz.


Filip Grznár má k tomu i své osobní výhrady…

„Co se týče Romů, nebo jak já říkám cigánů, bez urážky, prostě se to tak říká, tak je to pořád dokola jako perpetuum mobile. Jednoho porazíš, další tě vyzve a takhle pořád dokola. Tímto to ukončuji. Nebudu zápasit s žádným cigánem, nejde to prostě, protože se to pořád otáčí proti mně. Kotlára odmítám. Jde o to, že on si vůbec nedokáže představit, jaké by to bylo v profi zápase a já mu nechci zkazit radost ze života. To prostě nejde. Toť moje vyjádření,” vynesl svůj rozsudek.


Povyražení to tedy bylo pěkné, fanoušci se na chvíli zabavili, ale k nějakému většímu vzrušení alespoň podle současných indicií nedojde. Filip Grznár má za sebou zápasy v poměrně krátkém intervalu, nyní si zjevně chvíli odpočine a pak si začne vyjednávat další. Za soupeře bude chtít toho, kdo mu bude dávat větší smysl.


Další články